Vytvořte si jedinečný styl s vlastními motivy

Přidat na Seznam.cz

V poslední době chtějí mít lidé všechno originální. Jistě se vám stalo, že jste chtěli něco s konkrétním motivem a nenašli jste to. Když si sami vyrobíte nebo si necháte vyrobit daný předmět s originálním designem, ušetříte si starosti a budete mít na sobě i doma přesně to, co se vám líbí. Budete se divit, jak jednoduché to je. Musíte jen vědět, jakou máte představu.

Jedinečné oblečení a doplňky

Nikdo nechceme kopírovat další jedince. Jste naprostý originál a vaše oblečení by to mělo odrážet. Parádní potisk na čepice je jednou z možností, jak se odlišit od ostatních. Čepice ovšem nejsou jediné, u kterých můžete tento postup následovat. Kromě nich si můžete nechat vyrobit i mnoho dalších kousků do svého šatníku. Nejkrásnější jsou jedinečné:

• mikiny,

• bundy,

• trička,

• tílka.

Unikátní dekorace v bytě

Sháníte již dlouho konkrétní dekoraci v konkrétním dekoru a nedaří se vám to? Nechte si ji vyrobit. Neplatí to jen pro sochy nebo talíře, ale můžete mít také originální potisk na hrnek. Hrnky jistě používáte každý den, takže se vám vyplatí vlastní design. Můžete na něj použít svůj oblíbený obrázek, logo kapely, citát nebo vtipnou hlášku. Jak bude každý kousek vypadat, je jen a pouze na vás. Tímto způsobem si můžete navrhnout prakticky cokoli, co máte doma.

Jak si vyrobit produkty s vlastním motivem?

Jednou možností jsou online služby, kde vám vyrobí originální produkty. Většinou se to ale omezuje pouze na trička, hrnky nebo půllitry. Další možností je DIY řešení. Na internetu najdete návody, jak to udělat. A existují také přístroje (např. lis na potisk textilu), které vám s tím pomohou. A zvládnou tisk prakticky na jakýkoli povrch, takže si můžete vyrobit i své dlaždice, talíře nebo cokoli jiného. Je pouze na vás, co s tím uděláte. A vyrábět můžete také jedinečné dárky pro všechny přátele.