Žhavá novinka sezóny – noblesní parfém The Noble od Asombroso pro ženy a muže

Přidat na Seznam.cz

Asombroso, oblíbená značka známého návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity, přichází s novinkou sezóny. Je jí dlouho očekávaný parfém Asombroso The Noble. Nový parfém je v dámské i pánské verzi a doladí vaše letošní léto k naprosté dokonalosti. 

Dámský parfém Asombroso The Noble for Woman

Noblesní. Přesně taková je dámská vůně The Noble for Woman. Tato ovocně-květinová vůně vás přenese do světa přepychu a elegance a nechá rozvinout ženskost, krásu a sílu. Žena, která si „oblékne“ vůni The Noble for Woman, se stane bohyní, rozkvete a naladí se na energii smyslnosti. 

Vrchní tóny parfému tvoří kombinace slastně sladkých švestek, lahodné broskve a hravé fialky. V srdci vůně najdete omamné růže, exotické orchideje a květinu dokonalosti – magnolii. V základu vůně vás pohltí afrodiziakální mošus, jemná vanilka a zemité santalové dřevo, které dodává hloubku a vyváženost. 

Vůně se stane vaším každodenním magickým amuletem na cestě k sobě samotné a dodá sílu, ženskou krásu a jedinečnost.

Zdroj: asombroso.cz

Pánský parfém Asombroso The Noble for Man

Vůně Asombroso The Noble for Man je jako elektrizující elixír ryzí mužské energie. Je plná fascinujících protikladů, které se ale dokonale doplňují a společně vytváří fascinující celek. 

Již při prvním nádechu vás zasáhne jiskřivá a svěží kombinace grapefruitu a mandarinky. Srdce parfému je pak ztělesněním vášně a najdete v něm vůni vavřínu symbolizujícího sílu a odhodlání, dřevitý a mírně kořeněný quaiac wood, mořské tóny pak doplní svěžest, svobodu a vitalitu. V základu vůně vás pak pohltí dokonalá souhra pačuli, santalového dřeva, mošusu a ambry. 

S vůní Asombroso The Noble for Man dosáhnete nepoznaných výšin, kam smí jen ti, co milují výzvy a nikdy se nevzdávají. Je ztělesněním identity charismatického muže, který je pánem svého vlastního života.

Parfémy Asombroso The Noble na vás čekají od 1. července 2023 exkluzivně pouze v parfumériích Fann a od 1. srpna 2023 pak i na webu www.asombroso.cz

Parfémy a další produkty Asombroso jsou s láskou vytvořené v Česku. V kteroukoli roční dobu a při jakékoli příležitosti se s nimi budete cítit úžasně a výjimečně.

Zdroj: asombroso.cz