Znáte značku Michael Kors?

Přidat na Seznam.cz

Znáte značku Michael Kors? Michael Kors – velký pojem v amerických módních kruzích vám nyní přináší obdivuhodný výběr módních náramkových hodinek. Hodinky Michael Kors – pánské i dámské hodinky pro módně uvědomělé. Už to nejsou jen kabelky. Nyní tato značka cílí i na „funkční“ módní doplňky.

Michael Kors je pojem

Módní designer Michael Kors je v odvětví módy poměrně velké jméno. Ve skutečnosti má na módní dění v Americe takový vliv, že mnoho lidí z této oblasti se ke své práci dostalo právě prostřednictvím práce pro Korse. Dnes již téměř 50-letý návrhář začínal ve světě módy ve věku 19 let. Třicetiletá kariéra mu zajistila odpovídající uznání, přičemž je stále považován za jednoho z nejvlivnějších návrhářů v New Yorku. Jeden kritik na jeho adresu řekl: „Jeho oblečení nikdy neztratilo tu čistotu, verzatilitu, vrozenou americkost, je prostě stále šik.“

Snahou Michaela Korse nikdy nebylo utvářet módní trendy. Jeho módní kolekce (původně zamýšlené čistě jen pro ženy) jsou určeny pro nošení, nejen na pořízení a uložení do šatníku, dokud nastane další velká příležitost si je obléct. Styl a všestranná použitelnost Korse charakterizují a jsou také důvodem, proč získal významná ocenění po celém světě. Stal se jakýmsi pojmem, jaký je třeba mezi rumy rum Zacapa.

Stejný smysl pro módu je patrný i u linie náramkových hodinek Kors. Stejně jako u oblečení, i u hodinek je použit jeho nezaměnitelný styl. Michael Kors je známý pro svůj cit, funkčnost a design který je použitelný dennodenně. Tvoří oblečení (a hodinky) pro ty z nás, kteří chtějí vypadat a cítit se prostě dobře.

Pokud potřebujete hodinky, které vynikají stylem a všestranností, právě této linie byste si měli všimnout. Design hodinek je dostatečně elegantní pro nošení v pětihvězdičkové restauraci a zároveň se bude dobře hodit i k džínům a tričku. To ocení například svatební fotograf, který chce působit elegantně ale zároveň hledá kvalitní hodinky.

Dámské hodinky

Dámské hodinky z této dílny jsou ve světě hodinek novým trendem. Michael Kors se snaží budovat značku pro mladé a srdce žen si získává každým lesklým kouskem z jeho tvořivé dílny. Hodinky se dají nosit i jako výrazný šperk a kromě analogového ciferníku (který je pravidlem) vás potěší i luminiscenční ručičky či chronograf.

Víc než na mechanismus se však dámy u kolekce Michael Kors podívají na ceny a na vzhled. Obě položky jsou přitom v rovnováze. Značka se přímo koupe v odlescích a barvách růžového zlata, které je posledním hitem sezóny a ještě dlouho hitem zůstane. Edice dámských hodinek Kors Darci kombinuje růžové zlato i s osazenými kamínky po obvodě ciferníku. Podobným postupem se pyšní i další kolekce, Michael Kors Parker.

Analogové pouzdro chrání minerální sklíčko, přičemž hodinky jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Pro obdivovatelky zlata má Kors navržené i celo pozlacené edice, případně edice, ve kterých řemínek hodinek tvoří náramek. Luxusně a draze působí i kolekce Pressley. Odlesky slavného rock&rollu se snoubí s prvky man-style, přičemž tečku za celým designem tvoří jemné třpytivé kamínky. Jelikož hodinky pro dámy značky Michael Kors jsou v poslední době stále více in, i vy – v případě, že máte smysl pro styl, bystě si měly do své sbírce jedny koupit. I když bude dost těžké vybrat si nejkrásnější, protože „Korsy“ jsou krásné všechny. Ať už si chcete zajít s kamarádkou na večeři do luxusní restaurace a nebo si chcete dát cibetkovou kávu v kavárně, tyto hodinky budou skvělým doplňkem.