5 krásných barev laků na nehty, které budou in toto léto

Přidat na Seznam.cz

Pokud hledáte malý návod, jaké laky by mohly vypadat na vašich prstech obzvlášť úžasně, dovolte nám zúžit výběr na několik oblíbených a trendových barev, kterých se nemůžeme nabažit!

Mátově tyrkysová

Je příliš modrá na to, aby byla mořskou pěnou, příliš zelená na to, aby byla pravou tyrkysovou, ale mátově tyrkysová je dokonalým odstínem laguny fantazie. Působí pastelově a neonově zároveň – dokonalá kombinace pro přechod z jara do léta.

„Plameňáková“

Pokud někdy podivně závidíte plameňákům, že „nosí“ úžasnou růžovou barvu, lak v této barvě ba měl pomoci zmírnit vaši závist. Je to, jako by se spojil meloun a losos, a ačkoli by to byla naprosto děsivá kombinace k jídlu, vytvořili úžasnou barvu, která si přímo říká o nošení v sandálech.

Hrušková

Ať vám nikdo nikdy neříká, že zelená nebo žlutá, nebo v tomto případě zelenožlutá nebo žlutozelená, nejsou na nošení na nohách lichotivé. Hrušková barva je příliš zábavná na to, abyste se musely starat o to, co si o ní budou myslet ostatní.

Sépiová

Sytě hnědá s načervenalým podtónem je zároveň neutrální, ale zároveň odvážná, a proto ji milujeme. Její hřejivost působí dojmem sluncem políbené kůže, i když máte jinak nohy plně natřené opalovacím krémem.

Modro-fialová

„Bluvender“ je slovo, které popisuje jeden z nejhezčích možných odstínů, které můžete nosit na nohou: levandulová, která má v sobě dost modré, aby byla docela chladná, ale ne tolik modré, abyste ji nazvaly bleděmodrou.

Zdroj: Allure