6 těch nejvíc atraktivních způsobů, jak můžete nosit bílou košili

Přidat na Seznam.cz

Bílá košile je must-have kousek každé ženy. Dá se skvěle kombinovat a sama o sobě je prostě kouzelná. Její univerzálnost je úžasná, využije se jak na pláži, tak v divadle. Podívejte se na několik inspirací!

1. Outfit do kanclu

Varianta, kterou známe asi všechny – bílá košile a kalhoty. Tento top s lodičkami je elegantní možností, kterou určitě nic nezkazíte.

I když do kanceláře je asi vhodnější zastrčená v kombinaci s černými kalhotami. Košile může být zasunutá celá, nebo jen její část.

2. Prudká elegance na svatbu i do divadla

Bílá košile mizející v dlouhé áčkové sukni je ideálním outfitem na formální akce. Takový outfit vypadá skvěle, a hlavně svědčí skoro každé postavě.

3. Buďte rafinovaná ve městě

Jedním z hlavních důvodů, proč je bílá košile povinností každého šatníku je její snadná kombinovatelnost. Naučte se ji nosit jako základ, na který vrstvíte. V prvé řadě vypadá krásně, když vykukuje zpod šatů.

Oblečte ji ale i pod svetr nebo jakýkoliv jiný kus vašeho šatníku.

4. Sexy bohyně na pláži

Košile je ideální možností, jak se rychle zakrýt, když chcete jít například do baru na pláži. Buď ji můžete nosit jako šaty, nebo v kombinaci s kraťasy.

5. Košile jako šaty do klubu

Dlouhou košili můžete nosit jako šaty. Když ji opásáte, tak vám zvýrazní vaše křivky. A nezapomínejte, košilové šaty jsou extrémně v kurzu!

6. Košile místo kardiganu

Košili můžete rozepnout o obléknout ji na tričko, nebo šaty.

Můžete ji i zavázat. Dostane tak nový styl.

Zdroj: Pinterest.com, redakce