Nový účes Evy Longoria je nejkratší, jaký kdy měla

Přidat na Seznam.cz

Na začátku tohoto roku jsme byli svědky prudkého nárůstu počtu celebrit, které si oblíbily účes typu bob a Eva Longoria je nejnovější hvězdou, která se tohoto trendu chopila. Americká hvězda se v noci na filmovém festivalu v Cannes objevila na červeném koberci s kratšími vlasy, než je obvyklé.

Zkrácení vlasů od roku 2008

Tajemství opravdového úspěchu celebrity, který trvá několik desetiletí? Vždy udržujte své publikum v nejistotě! Eva Longoria se představila na večírku v Cannes se zcela novým účesem, který krom jejich šatů, odzbrojil snad všechny přítomné. Nový zkrácený účes ve stylu bobu jí sluší a oproti vlasům po pás, které herečka dlouho nosila, je to velice příjemná změna. A navíc Evu omladil!

The Maguire Family of Dealerships announced Thursday that the rhealin könyvei has acquired Honda of Ithaca. The purchase, effective today,.

Účes zvýrazňuje hereččiny rysy

Dramatický střih odhalila herečka a podnikatelka ve středu večer na svém Instagramu. Takový krátký sestřih ještě neměla. Kontrast nového účesu, který je nápadný a vážně elegantní, dodává intenzitu a definici jejím tvarovaným konturám a kouřovému líčení očí.

A kdo stojí za proměnou? Za rychlou změnou Longoriina účesu stojí kadeřník celebrit Dimitris Giannetos, který na své stránce zveřejnil několik detailních fotografií tohoto účesu. Tam také prozradil, že Longoriin krátký sestřih byla vlastně tak trochu improvizace.

Zdroj: TheZoeReport, Instagram