Podívejte se, jaké barvy vám sluší podle toho, jakou barvu vlasů máte

Přidat na Seznam.cz

Zatímco neutrální barvy, jako je černá, bílá a šedá sluší všem, jiné barvy vám slušet mohou i nemusí. Podívejte se, jaké barvy by vám mohly slušet na základě toho, jakou barvu vlasů máte. Tyto tipy vám mohou poradit, pokud nevíte, co na sebe.

Blondýnky

Blond vlasy mají na výběr z velkého výběru barev, jako je klasická černá, bílá, červená, růžová a modrá, což jsou některé z nejběžnějších a nejlepších barev, které blondýnkám sluší. Jak všichni víme, klasická černá barva je dobře přijímána všemi z nás, a zejména dámami s platinově blond vlasy. Černé šaty nebo dokonce kombinace černého obleku a kalhot pravděpodobně zajistí ideální každodenní vzhled. Pokud chcete trochu experimentovat, zaručeně vám padne kombinace pastelové modré a růžové.

Černovlásky

Kobaltově modrá, tyrkysová, lahvově zelená a sytě zlatá jsou pro vás přímo ideální. Hledejte čisté, syté tóny, které jsou výrazné. Jasně růžové, čistě citrónově žlutá, hruškově zelená a švestka působí také krásně. Vyhněte se blátivým a matným barvám, jako jsou hnědé a olivové, „seprané“ modré a pastelové se žlutými podtóny.

Brunetky

Blond vlasy sice chytají světlo, ale brunetky mají bohatost účesů, kterým se nedá konkurovat. Pokud chcete nosit barvy, které vytvářejí kontrast mezi vašimi vlasy a oděvem, aby obojí vyniklo, vsaďte na pestré barvy. Od sytě růžové až po pastelově žlutou, existuje několik barev, díky nimž budete vypadat skvěle. Naopak se vyhněte černé, tmavě hnědé a dalším barvám, který vedle vašich vlasů nevyniknou.

Zrzky

Zrzavé vlasy přinášejí na módní scénu svůj vlastní výraz. Příliš mnoho zrzek se ale vyhýbá jasným barvám, přitom ty nejčistší syté barvy jsou často nejlepší volbou. Všechny zrzky by měly mít ve skříni zelenou – většina odstínů je totiž lichotivá. Olivově zelená, kelly zelená a smaragdové tóny zdobené drahokamy, to vše vám padne jak ulité. Jen se držte dál od žlutozelených a vždy jděte na více syté zelené.

zdroj: EffortlesStyle, Who What Wear, She Knows, Hera Beauty