5 barev nehtů, které přitáhnou mužskou pozornost

Přidat na Seznam.cz

Oblečení, make-up nebo účes mají vliv na to, jestli přitáhneme pozornost mužů. Mohou to ovlivnit i nehty – a to jak svou délkou, tvarem, tak i barvou. Podívejte se, jaké barvy muže nejvíce přitahují.

Zářivá rubínově červená

Rubínově červenou můžete nosit téměř k jakémukoli oblečení, zejména ke klasickému krajkovému bílému topu. I když se může zdát, že je pro konzervativnější ženy rizikem, je to bezpochyby jedna z nejpřitažlivějších barev (nejen) laku na nehty, kterou muži zbožňují.

Světle růžová

Růžová je klasická dívčí barva. Nemá sice takovou biologickou přitažlivost jako červený lak, ale je jednoznačně na druhém místě v žebříčku nejlepších laků. Nakonec, mnoho mužů miluje ženy, které jsou ochotné ukázat svou ženskou stránku.

Levandulová

Levandulová je také jednou z nejhezčích barev laku na nehty. Protože muži tradičně dávají přednost květinovým odstínům na ženách, líbí se jim i pokud jde o odstíny laků na nehty. Levandule je zkrátka krásná vůně i krásný lak na nehty.

Nude odstíny

Mnoho mužů dává přednost přirozenému vzhledu, a nude lak je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Na nude laku je úžasné to, že vám dodá upravený vzhled, aniž by přitahoval pozornost. Ve skutečnosti si někteří muži možná ani neuvědomí, že lak na nehtech vůbec máte.

Gunmetal

Gunmetal je kovově vypadající směs stříbřitě šedé barvy. Je to velmi elegantní a uhlazená barva. Vypadá profesionálně a upraveně, což je vždycky plus. Navíc to není typická barva, kterou vidíte na ženách, což ji dělá ještě zajímavější.

zdroj: autorský článek