Návštěva kartářky: je potřeba brát výklad karet s rezervou, ale existují i opravdu nadané ženy

Přidat na Seznam.cz

Ruku na srdce dámy, většina z nás alespoň jednou v životě zatoužila navštívit kartářku a zjistit, co ji v budoucnu čeká. Když máte štěstí, narazíte na skvělou kartářku a s výkladem budete spokojeni. Ale když to štěstí nemáte, nemusí to být příjemný zážitek.

Návštěva kartářky není pro každého. Pro spousta lidí jsou to podvody a bláboly. Někteří lidé se ale uchýlí k výkladu osudu, když si nejsou jisti třeba svou volbou povolání nebo životní láskou. Je velký rozdíl mezi tím, když má kartářka nadání a když naopak nemá. Najde se bohužel i pár takových, které jsou schopny svým zákazníkům namluvit věci jen proto, aby dostali zaplaceno. Jelikož se může stát, že při první návštěvě nevíme, jestli je to správná kartářka pro nás, je potřeba, abychom do toho šli s opatrností a otevřenou myslí.

Pravidla kartářky

Jedno ze základních pravidel, které by kartářka měla dodržovat, je podávat informace se špetkou empatie a rozmyslem. Například má kamarádka byla u kartářky, která jí řekla, ať přestane řídit, protože v jejích kartách vidí, že způsobí smrtelnou nehodu. Tenhle přístup není správný. Jestliže kartářka vidí něco podobného, je mnohem lepší to klientce podat tak, ať si dává pozor na silnici. A neříkat konkrétní situaci. Také by neměla sdělovat důvěrné informace o jiných osobách.

Upřímně, nikdo nedokážeme na 100% potvrdit, že nám kartářka říká pravdu. A proto je potřeba návštěvu brát trošku s rezervou. Jestliže máme například skvělou práci, ale kartářka nám řekne, že v kartách vidí, že to není směr pro nás, neznamená to, že musíme zítra dát výpověď. Kartářka nám má pomoci nasměrovat náš život, ne ho rozhodnout za nás. Může vám třeba říct, že váš partner pro vás není ten pravý. Třeba to v hloubi duše víte už nějakou dobu a jen jste potřebovala popostrčit k dalšímu rozhodnutí. To je v pořádku. Ale neměla by se dělat velká životní rozhodnutí pouze na základě věštby z karet.

Moje zkušenost

Byla jsem u kartářky jednou v životě. Měla jsem na ni skvělé recenze od přátel. Šla jsem do toho s tím, že jsem zvědavá, ale nebrala jsem to tak, že mi ta návštěva změní život. Z paní jsem měla pocit, že mi vidí až do duše. Těžko se to popisuje. Cítila jsem se ale v její přítomnosti příjemně a byla jsem otevřená se s ní bavit o soukromých záležitostech. Při výkladu jsme hodně mluvili o mé rodině. A aniž bych se o tom zmínila, věděla toho o nás spoustu. Nechápala jsem, jak mohla vědět, že se moji rodiče rozvádí. Na jednu stranu, rozvádí se dneska skoro každý druhý, takže se mohla dobře trefit. Ale paní věděla i proč se rozvádí (a ten důvod není nic běžného). Tím si získala na 100% moji důvěru. Vážně věřím, že jsem byla na výkladu u někoho, kdo má dar. Řekla mi pár věcí, které mi pomohly nasměrovat můj život a pár věcí, které se doopravdy po pár měsících vyplnily.

Má kamarádka se po mojí kladné zkušenosti také rozhodla vyhledat kartářku. Ta měla opačnou zkušenost. Kartářka jí řekla informace o její minulosti, které nebyly pravdivé. A zároveň jí poradila, ať odejde od přítele a nikdy si nedělá děti, což bylo dle mého názoru nevhodné. Kamarádka si její rady naštěstí nebrala k srdci.

Důvěřuj ale prověřuj

Co z toho tedy plyne? Ne vždy máte štěstí a narazíte na spolehlivou kartářku. Proto je potřeba brát výklad mírně s rezervou. Také určitě není od věci si nejdříve na kartářku zjistit recenze, ať se vyvarujete nepříjemné zkušenosti.

Když ale máte štěstí a narazíte na skvělou kartářku jako já, je to zajímavý a nápomocný zážitek. Určitě chystám další návštěvu a jsem zvědavá, co si pro mě osud připravil tentokrát.

Zdroj: autorský článek