Znáte nějakého Střelce? V jedné z těchto 4 vlastností jej rozhodně najdete!

Přidat na Seznam.cz

Střelec je bezpochyby znamení, kterému vládne ohnivý živel a expanzivní planeta Jupiter. Obvykle je s nimi spousta legrace a jsou to lidé, kterým voláme, když máme na poslední chvíli nějaký geniální nápad. To však neznamená, že všichni narození ve znamení Střelce jednají stejně. Ačkoli všichni Střelci sdílejí některé základní střelecké vlastnosti, mohou se výrazně lišit v tom, jak přistupují ke vztahům, jak se vyjadřují, jak se vztahují ke svým emocím a jak usilují o své cíle.

Zde vám přinášíme 4 typy Střelců, které byste měli znát.

Mimořádně dobrodružný

Střelci jsou známí svými sklony k vyhledávání vzrušení, ale někteří Střelci možná ještě častěji než průměrný Střelec přijmou vzrušující impulzivní nabídku. Je to proto, že přibližně polovině z nich vládne Mars, akční planeta, která je celá o riskování a jednání na základě impulzů. Tento planetární vliv podtrhuje svobodomyslnou povahu Střelců, takže jsou náchylnější k přijímání spontánních plánů a rozhodnutí.

Filozofický

U těchto Střelců je umocněna jejich přirozená láska k učení, poznání a duchovnímu růstu. Ačkoli všichni Střelci po celý život vyhledávají mentální stimulaci, tito Střelci budou pravděpodobně ještě více filozofičtí a výše smýšlející. Pokud jde o vstřebávání nových perspektiv, chápání systémů víry a otevírání se novým způsobům myšlení, jsou Střelci jako houby po dešti.

Humorista

Zdá se, že tento typ Střelce má vždy připravený vtip, ať už je v baru nebo v práci. V některých situacích jejich pohotový vtip pomáhá uvolnit napětí, v jiných však může jen zvýšit pocit trapnosti. Nesnaží se dělat si legraci z ničeho nebo z někoho, kdo si zaslouží, aby byl brán vážně; jednoduše věří, že každému by prospělo trochu odlehčení.

Život na večírku

Žádný Střelec nikdy neměl rád večírky a naopak. Protože však většina těchto typů Střelců má jako planetární vlivy jak oslnivé Slunce, tak ohnivý Mars, touží po pozornosti a adrenalinových zážitcích ještě více než jejich protějšky z jiného rodu, což může vyzdvihnout jejich divokou stránku. Ačkoli všichni Střelci mají energii života na večírku, tito Střelci si nemohou pomoci, ale kdekoli se objeví, způsobí rozruch a upoutají na sebe pozornost všech.

Kolik takových Střelců jste už v životě potkali?