Týdenní horoskop: Dvě znamení čeká týden snů. Podívejte se, zda se jedná právě o vás

Přidat na Seznam.cz

Týdenní horoskop přináší šťastné chvíle dvěma znamením zvěrokruhu. V týdnu od 10. do 16. října 2022 mohou tato dvě znamení jen tak sedět a užívat si. Pokud chcete ve svém životě něco změnit, neboť víte, že vám to přinese užitek, udělejte to tento týden. Nastane harmonický aspekt Slunce se Saturnem, jemuž se přezdívá architekt. Hvězdy jsou na vaší straně a přinášejí vám báječný čas, na který budete dlouho vzpomínat. 

Tohle může být nejlepší týden v roce, který máte možnost zažít! Na začátku týdne jsou hvězdy přeskupeny a dvě z dvanácti znamení zvěrokruhu jsou obzvlášť dobře disponovaná. Z vesmírných konstelací můžete těžit v několika ohledech a připravte se na grandiózní čas. Kdo jsou hvězdní favorité pro druhý říjnový týden? Týdenní výhru získávají znamení Střelce a Lva !

Střelci

Pokud existuje vítěz týdne, je to rozhodně Střelec. Ohnivé znamení bude mít v následujících dnech podporu pěti planet. Venuše dává Střelcům charismatickou auru, díky které jsou neodolatelní pro ty, které milují. Mars dává vytrvalost a sílu v práci, kterou Merkur zase bohatě odměňuje finančně. Saturn dovedně udržuje zadní vrátka tomuto znamení zvěrokruhu, kdyby se vyskytly malé překážky a vládnoucí planeta Vy, kdo jste narozeni ve znamení Střelce, máte tak vyhráno a můžete se připravit na dokonalý týden plný radosti a překvapení!

Lvi

Lvi se mohou v nejbližších dnech těšit na nový impuls ve svém milostném životě. Venuše podporuje ohnivé znamení a dává mu spoustu lásky, chtíče a vášně a přání je opětováno! Protože Jupiter dělá vše pro to, aby úspěšně naplnil touhu po lásce. Zbývá tak dostatek času dělat jiné věci a užívat si je. 

Zdroje: Cosmopolitan, InStyle