Co muže zaručeně odrazuje na ženách?

Přidat na Seznam.cz

Pravděpodobně jste obeznámena s tím, co odrazuje ženy na mužích, jako je hraní si na nedostupného nebo nejistota. Co ale odrazuje muže? Všichni víme, že ženy nejsou jediné, kdo má ve vztazích velké varovné signály, a proto vám přinášíme seznam činností, které naopak nejvíce odrazují muže.

Hraní si na hloupou

Pokud jste žena, která si myslí, že muži nechtějí, abyste byla chytrá, zamyslete se znovu. To může být pro muže jeden z největších odrazujících faktorů, protože zdravé muže přitahují sebevědomé, šťastné a chytré ženy. Chcete strávit život s mužem, který si neváží vaší inteligence (nebo čehokoli jiného na vás)? Pokud si neváží toho, kdo jste, a neocení vaši genialitu, vztah, který máte, není skutečným vztahem, protože nemůžete být sama sebou.

Arogantní chování

Někdy je chytrá žena arogantní a ponižuje muže. Když se to stane, muž se nebrání její inteligenci, ale jejímu přístupu a neúctě. Arogance není sebevědomí. Nechcete, aby vás muž ponižoval, a muž nechce, abyste vy ponižovala jeho.

Předstírání

Ne, nemluvíme o sexu, ale to samozřejmě platí také. Předstírání je hra, kterou většina mužů nerada hraje a která může muže odradit. Jedním z příkladů, o kterých muži mluvili, je, když žena předstírá, že se jí líbí něco, co řekl nebo udělal, jen aby se mu zalíbila. Muži, který si je sám sebou jistý, nebude vadit, když si nebudete myslet, že všechno, co říká nebo dělá, je vtipné nebo geniální, pokud na něj nebudete hrubá. Uznejte a oceňte ho, když je autentický.

Přehánění

Lidé, kteří jsou melodramatičtí, se chovají přehnaně emotivně, například vyvolávají scény kvůli každému malému problému. Jste „(melo)dramatická královna“? Děláte z malého problému velkou vědu? Pomlouváte druhé, abyste vypadala lépe? Děláte ze sebe obvykle hrdinku, oběť nebo padoucha svého příběhu (nebo všechny tři, podle toho, co vám zajistí největší pozornost)? Muži obecně nemají rádi dramata nebo když si s nimi ženy hrají.

Neustálé stěžování

Důvodem, proč možná nedostáváte to, co chcete, je to, že vaše komunikační dovednosti nefungují. Místo stěžování si na to, co nechcete, si řekněte o to, co chcete. Je to prospěšné pro vás a kohokoli, s kým jste, včetně manžela nebo přítele, partnera, dítěte, zaměstnance nebo souseda. Zaměříte-li se na to, co chcete, probudíte ve svém muži to nejlepší. Většina mužů nás chce potěšit. Není pro něj zábavné, když se vám snaží vyhovět a stará se o vás, ale vy si jen stěžujete.

Nepřetržité kontrolování mobilu

Muži chtějí pozornost. Pokud jsou tedy ženy příliš zabrané do sociálních sítí a mají neustále oči přilepené k telefonu, muži nevidí důvod, proč se s nimi zdržovat.

Špatná hygiena

To je prosté a jednoduché. Pokud žena nemá dobrou hygienu, je to pro muže velký odrazující faktor. Muži chtějí někoho, kdo se o ně dokáže postarat. Pokud se žena nedokáže obtěžovat ani s tím, aby se postarala sama o sebe, jak by se mohla postarat o něj?