Banánovo-nutelový milkshake podle SugarDenny

Přidat na Seznam.cz

Není to dlouho, co influencerka SugarDenny na svůj vedlejší Youtube kanál, Denny’s webcam, zveřejnila video, ve kterém sledujícím mimo jiné ukazuje, jaký si připravuje banáno-nutelový milkshake. Recept je velice jednoduchý. Naneštěstí je nutno poznamenat, že jde o velkou kalorickou bombu, jež není vhodná pro osoby s obezitou.

Kdo je SugarDenny?

SugarDenny je známou tváří na poli influencerů a youtuberů. Její propagace tzv. „bodypositivity“ – názoru, že každé tělo je krásné bez ohledu na nadbytečná kila, je všeobecně známá. V poslední době se převážně spolu s Tadeášem Kuběnkou, který je znám díky televizní realitní show Like house, výstředním a agresivním chováním, zaměřuje na podcast s názvem Kontroverzní. Hlavní náplní podcastu je diskuze o různorodých tématech: například novinky z influencerského světa, vztahy, kamarádství apod. Navzdory hodnocení podcastu Tadeáše a Denisy, že se jedná o nejlepší a nejvíc ikonický podcast na influencerské scéně, dospělé publikum jej hodnotí spíše negativně.

Co budeme potřebovat a jak postupovat

Připravíte si zhruba 400 ml plnotučného mléka (Olma Selské mléko, plnotučné 3,9 %), 1 banán, 3 polévkové lžíce Nutelly, zhruba 50 ml smetany ke šlehání, 3 kostky ledu a šlehačku.

Do mixéru vložíme oloupaný nakrájený banán, 3 polévkové lžíce Nutelly, 3 kostky ledu a vše zalijeme 400 ml plnotučného mléka. Doplníme 50 ml smetany ke šlehání a vše dobře promixujeme.

Po té přelijeme do plastového kelímku nebo sklenice. Postříkáme šlehačkou můžeme dosypat kakakem. Milkshake podáváme s brčkem.

SugarDenny se rovněž pochlubila, že si neodpustí tento milkshake, kdykoliv navštíví Londýn. Tamější výsledky jsou prý více sladší. Pravděpodobně díky použití vícero lžic Nutelly. I přes toto tvrzení je poloviční verze Denisy stále velká kalorická nálož, která – jak již bylo řečeno – není vhodná pro lidi s obezitou nebo zdravotními potížemi.

Zdroj: Redakce – autorský text, YouTube