6 příznaků, že jste pro něj jen povyražení a nic víc

Přidat na Seznam.cz

Mnoho dnešních vztahů začíná ve fázi známosti, i když je to tak trochu opak toho, jak by to mělo fungovat. Předpokládá se, že se s někým seznámíte, půjdete s ním na rande, rozvinou se city a pak to spolu rozjedete. V poslední době se ale spousta lidí seznámí, přeskočí celou tu část randění a zamíří rovnou do ložnice, už po pár skleničkách v baru. Kvůli tomu je po prvních pár schůzkách čím dál těžší zjistit, jestli vás ten druhý má opravdu rád. Možná si k němu vyvinete city, ale nevnímá to teď už jen jako háček a nic víc? To se zdá být největším problémem dnešního světa randění. Přečtěte si proto tento článek, abyste poznala, jestli jste pro něj jen známost, nebo i něco víc.

Vidíte ho jen v noci

Jedním z největších znamení, že nejste nic víc než jejich sexuální kamarádka, je to, že se s ním vídáte jen v noci. Jeho dny jsou plné všeho jiného, jen ne vás, a objevují se jen po večeři. Pokud to zní jako váš současný partner, pak je pravděpodobné, že jste jen přívěsek.

Všechny vaše plány jsou na poslední chvíli

Pokud si nikdy nedělá plány dopředu a píše vám v devět večer nebo později, že se „podívá na film“, pak rozhodně nejste jeho prioritou ani první možností. To je varovné znamení, že vás zařadili do kategorie „jen sex“.

Nikdy nechodíte ven

Rande nepřipadá v úvahu a vy dva děláte jen zřídkakdy něco jiného než trávíte čas ve svém bytě. Pokud je tohle vaše realita s osobou, se kterou se pravidelně svlékáte, pak to je pravděpodobně vše, čím pro ni jste. Někdo, kdo chce jen sex a už ho dostává, se nebude odvažovat vzít vás na pěknou romantickou večeři.

Nikdy nemluví o svém osobním životě

Pokud o něm nevíte skoro nic, o jeho dětství, rodině, nebo dokonce o tom, jaké má koníčky, je to znamení, že se možná snaží distancovat, abyste nehledala nic víc než jen známost. Což je to jediné, co chce.

Nikdy jste u něj nebyla

Pokud víte, že váš současný kamarád s výhodami má spolubydlícího nebo dva a vy jste nikdy nebyla pozvána k němu, možná byste měla udělat krok zpět a uvědomit si, proč tomu tak může být. S největší pravděpodobností je to proto, že vás nechce představit svým přátelům, protože nepředpokládají, že byste s ním byla dlouhodobě.

Vaše setkání nikdy netrvají déle než pár hodin

Pokud se s ním vídáte jen pár hodin a většinu tohoto času strávíte nazí, pak lze s jistotou říci, že ho nebaví trávit s vámi čas něčím jiným. Jste jenom povyražení!