Jak přimět muže, aby vás více chtěl? Vyzkoušejte těchto 5 triků

Přidat na Seznam.cz

Když jsme ve vztahu, chceme mu dát 100 procent. Když jste ale stále s partnerem, možná si nikdy neuvědomí, jak moc mu chybíte. Tehdy je třeba zapracovat na vytváření okamžiků, kdy má šanci po vás zatoužit.

Zavzpomínejte si

Nostalgické podněty nás nutí vzpomínat na mládí, šťastné úsměvy a slzy, když byly romantické chvíle ještě nové. Váš muž jistě zapomněl na vzrušení a smyslné spouštěče, díky nimž se do vás zamiloval. Jak v něm vzbudit větší touhu po vás? Vraťte se do té počáteční fáze romantiky.

Podle psychologů může navázání na intenzivní vzpomínky iniciovat „pozitivní fyzickou reakci a vyvolat okamžitou touhu“. Chcete-li, aby po vás více toužil, začněte používat starý parfém nebo navštivte místo, které jste s ním často navštěvovali, oživte rituál randění, který jste dříve dodržovali, nebo si oblečte stará trička, která na vás naprosto miloval.

Dotýkejte se ho nečekaně

Síla nečekaného doteku je obrovská. Když to nečeká a vy se ho sugestivně, ale „náhodně“ dotknete, vytvoří to pozitivní fyzický kontakt a udrží ho to v touze po něm ještě víc. Takže místo toho, abyste ho požádali o klíče, vklouzněte mu pro ně do kapsy. Místo abyste ho požádali o podání knihy z noční poličky, natáhněte se k němu pro knihu a nechte svou kůži, aby se dotkla jeho.

Jděte bez podprsenky

Jak docílit toho, aby vámi byl muž posedlý, ale žádoucím způsobem? Možná to zní bláznivě, zvlášť pokud je vám nepříjemné odvážit se ven bez podprsenky, ale když necháte prsa volně dýchat, určitě si získáte jeho pozornost. Zatímco jste uvnitř, můžete chodit bez podprsenky, vklouznout do jednoho z jeho extra velkých triček a promenádovat se poskakujíc s bradavkami prosvítajícími skrz oblečení.

Neuvádějte podrobnosti

Nechte v něm narůst očekávání. Pokud odjíždíte na víkend s přáteli, bude se mu po vás stýskat. Tím, že mu nebudete sdělovat kousek po kousku podrobnosti o dívčí dovolené, ho udržíte v touze dozvědět se o zábavě víc. Čím méně mu toho řeknete, tím více se rozběhne jeho představivost. Jak ho přimět, aby se mu po vás stýskalo a aby se vám věnoval, spočívá v tom, že mu necháte trochu tajemství.

Neškodně flirtujte

Muži mají soutěživou povahu. Nenápadné pokukování po pohledném chlapíkovi v restauraci určitě přiměje jeho zvědavou a soutěživou stránku k činu. Chtíč funguje zvláštními způsoby. Když jste venku v hospodě, kde není nouze o muže, kteří by si s vámi rádi zatančili nebo se napili, nenápadně flirtujte očima.

Pokud přemýšlíte o tom, jak ho přimět, aby vás chtěl víc, je v pořádku, že do jisté míry rozdmýcháte jeho žárlivé pudy, ale nepřehánějte to. Nezapomeňte, že chcete upoutat jeho pozornost, ne dát vzniknout problémům ve vztahu.