Perverzní hrátky: Jak na hraní rolí v posteli, aniž byste se musela cítit trapně

Přidat na Seznam.cz

Hraní rolí vám dává příležitost zapojit se do hry na svádění, v níž vy a váš partner ztvárníte různé postavy. Může to znamenat cokoli od toho, že se v posteli stanete drsňákem, až po to, že předvedete propracované představení: převlečete se a dokonce se vydáte na cestu.

Jedním z důvodů, proč lidé rádi hrají postavy v sexuálním kontextu, je, že nám to může pomoci překonat zábrany. Můžeme si vyzkoušet věci, které se samy příliš obáváme nebo stydíme vyzkoušet, ale které nám připadají naprosto přirozené pro jinou postavu. Pokud se vám například při hraní postavy francouzské pokojské začnou věci zdát příliš perverzní, je snadné vyklouznout z kostýmu a vrátit se zpět do své kůže. Role vytváří rozdělení. Tohle byla ona, tohle jste vy.

Až příliš mnoho lidí hra na role zaujme, ale nikdy ji nevyzkouší kvůli stejným obavám jako vy. Obávají se, že budou za své fantazie odsuzováni. Nebo se bojí, že se budou cítit hloupě, když je budou hrát. Vyzkoušejte tyto tipy, které vám pomohou vžít se do role a usnadní vám první experimentování s hraním rolí.

Zjistěte, jak začít

Největší překážkou pro ty, kteří se snaží začít mluvit o tomto poprvé, bývá vymyslet, jak téma načít. Pokud se stydíte, zkuste postavit svou fantazii na reálném obrázku. Poté, co uvidíte policistu v uniformě, můžete říct: „Muž v uniformě je tak sexy. V takovém kostýmu bys vypadal tak sexy. Moc by se mi líbilo, kdybys mě zatknul!“ A pak se na něj podíváte. Nebo mu ukažte obrázek kostýmu francouzské pokojské, který jste viděla, a zeptejte se, zda by vás v něm nechtěl vidět.

Dalším častým přístupem je typ „měla jsem sen“. Řekněte mu například, že se vám zdálo o tom, že jste jeho submisivní žena, a líbilo se vám to víc, než jste čekala. Co si o tom myslí on? Zkusil by to na jednu noc? Můžete mu dokonce poslat screenshot vzhledu, který byste si ráda vyzkoušela, nebo začít naznačovat scénář, který byste ráda sehrála prostřednictvím textové zprávy. Je to snadný způsob, jak otestovat vody.

Vyhlaste ložnici místem bez soudů

Abyste měla opravdu skvělý sex, musíte se cítit svobodně a mluvit o svých fantaziích a touhách bez odsuzování. Před hraním rolí uzavřete s partnerem dohodu, že se nikdy nebudete smát sexuálním výkonům, fantaziím nebo volbám toho druhého a zavažte se, že váš sexuální život zůstane soukromý. Nesdělujte si explicitní detaily, a to ani s nejbližšími přítelkyněmi. Sex je zranitelný, a abychom ho mohli plně a svobodně prozkoumat, musíme vědět, že se o našich sklonech ostatní nedozvědí. Jakmile budete mít tuto záruku z krku, budete se oba cítit pohodlněji.

Začněte slovy

Nedoporučujeme začínat první hraní rolí s plnými kostýmy, novou slovní zásobou a veřejnými vycházkami. Začněte jednoduše, slovním předstíráním jiné postavy doma v posteli. Pokud například hrajete roli, že jste středoškolský fotbalista a roztleskávačka, můžete mu do ucha pošeptat: „Tohle bychom asi neměli dělat, když máš rodiče ve vedlejším pokoji, ale od té doby, co jsem tě viděla na fotbalovém tréninku, jsem to chtěla udělat.“ Pak mu řekněte, že jste si s ním zahrála na fotbalistku a roztleskávačku. Kostýmy si nechte až na dobu, kdy vám bude začátečnický kurz naprosto vyhovovat.

Vyberte si ze seznamu

Nejste si jistá, kterým směrem se vydat? Někdy je snazší vybrat si ze seznamu možností, což také znamená, že nemusíte nést odpovědnost za vymýšlení scénáře. Zde jsou některé z nejčastějších rolí, které se objevují: stopař/řidič, doručovatel/zákazník, profesor/student, striptérka/klient, pornohvězdy, roztleskávačka/hráč fotbalu, cizinci v baru, dominantní/submisivní, uniformovaný pracovník ve službách/civilní zaměstnanec, kuchař/servírka nebo masér/klient.

Zastavte nedůvěru

Lidé si často připadají hloupě a směšně, když začnou hrát role. Překonání tohoto sebeodsuzování je klíčové pro to, abyste se dostala k zábavným věcem. Zkuste se vžít do role, jako byste byla na jevišti a četla ze scénáře. Někdy vám k vžití se do role pomůže obléknout si kostým, změnit účes nebo líčení.

Experimentujte tak, že se zavážete zůstat v roli po určitou dobu. Čím více času uplyne, tím méně se budete cítit trapně. Nejdůležitějším závazkem při hraní rolí je však nesoudit sebe ani partnera. Je to klíč k otevření dveří mnoha sexy charakterům, které ve vás obou žijí.