5 způsobů, jak vynést denimovou maxi sukni

Přidat na Seznam.cz

Zatímco předchozí roky frčely mini a ještě víc mini kousky, nyní se usmálo štěstí i na ženy, které by rády zamaskovaly problematické partie, ale i tak zůstaly trendy. Tím vděčným kouskem je denimová maxi sukně!

Pokud pozorně sledujete módní trendy, pak víte, že letos mini sukním odzvonilo. Letos totiž pofrčí maxi kousky. No a co může být víc trendy než nadčasový denim ve spojení se sukní? Že nevíte, jak byste tento kousek kombinovali? Toho už se nemusíte bát, máme pro vás totiž několik tipů.

Sukně s blejzrem

Každá žena má doma jistě minimálně jeden blejzr. Maxi sukně doplněná o skvěle padnoucí sáčko se hodí nejen do kanceláře, ale i na víkendový výlet do galerie. V chladnějších měsících zvolte sako z materiálu vhodného do chladného počasí, jako je kůže nebo vlna, a v létě ze vzdušnějších materiálů, jako je len nebo bavlna.

Denim a denimová bunda

Denimu není nikdy dost. A o tom by mohla vyprávět i kombinace denimové maxi s „džínskou“. Navíc můžete vybírat z pestré nabídky stylů. A pokud chcete svůj vzhled posunout ještě dál, doplňte ho o kovbojské boty, které jsou letos taky velice trendy.

In our Teramind evaluation, we look at an employee monitoring tool that helps you spot poor employee behaviors that endanger your ofer as idiot’s data or brand image. By Richard Sutherland 02 November 2020 A comprehensive employee monitoring tool…

Maxi doplněná o bílou halenku

Když jsme byly malé a se školou se vyráželo do divadla, naše maminky nás soukaly do bílých halenek, které jsme nesnášely. Jak jde ale čas a my stárneme, zjišťujeme, že bílá halenka je vlastně velice nadčasová a naše vzpoura je dnes úsměvnou vzpomínkou na tento kousek. Maxi s bílou halenku můžete ještě doplnit o nějaký šperk a pro luxusnější vzhled můžete nasadit manžetové knoflíčky!

Sukně a oversized svetr

Ne každý den je svátek a ne každý den se chceme soukat do formálního oblečení. Jsou tu zkrátka dny, kdy se chceme cítit pohodlně, a proto svou maxi sukni můžete doplnit o oversized svetr. Nebojte se obout ani do tenisek, vlasy svázat do drdolu a voilá! Máte skvěle vytvořený vzhled po stylu módních bloggerek.

Denim a kůže

Stejně jako bílá halenka a denim, tak i kožená bunda je klasika, kterou by měla mít ve skříni každá milovnice módy. K maxi sukně ale volte spíše kratší kousek, abyste nepůsobily jednolitě a krabicovitě. A uvažovat můžete i o barvách jako je hnědá nebo bílá.

Denimová sukně letos bude patřit k těm kouskům, které brzy uvidíte úplně všude. S našimi tipy jí však dovedete nyní pozvednout na úroveň hodné módních influencerek!

Zdroj: autorský článek, Instagram