Jak si co nejsnadněji uplést dokonalý cop, odhaluje jednoduchý trik

Přidat na Seznam.cz

Zaplést si tradiční cop bez pomoci pomocných rukou se snadněji řekne, než udělá. Výsledek totiž obvykle nebývá ideální. I když se jistě najdou profesionálové, kteří by složitější copánky zvládli rychle a bez velkého přemýšlení sami, my ostatní potřebujeme pomocníky. Tomu je ale konec. V tomto článku pro vás máme jednoduchý trik, jak si zaplést dokonalý cop, zvládnete zcela sami.

Jednoduchý cop může být záchranou po ránu, kdy vaše vlasy prostě nechtějí spolupracovat nebo když čekáte na schůzku se svým kadeřníkem a potřebujete prozatím zkrotit své neposlušné kadeře, uvádí Glam. Nejenže jsou copy velmi roztomilé, ale také udržují vlasy v bezpečí. A jak na ideální cop?

Zdokonalení metody

Chcete-li dosáhnout dokonalého copu, začněte přípravou vlasů.

Při zaplétání copu začněte tím, že kořínky i délku vlasů nastříkáte suchým šamponem. Čisté vlasy mohou být při zaplétání příliš hladké a klouzavé, takže suchý šampon dodá vlasům dokonalou strukturu, se kterou se dá pracovat.

Jakmile jsou vlasy připravené, rozdělte je na tři části jako obvykle.

Poté vezměte prostřední část a zagumičkujte ji, zatímco zbylé dvě části nechte volně.

Pak začněte zaplétat cop jako obvykle. Všimněte si, že díky svázané prostřední části je zaplést cop mnohem snadnější.

Zvolte si záměrně rozcuchaný vzhled nebo uhlazený a hladký účes

Jakmile dokončíte svůj dokonalý cop, můžete z něj vytáhnout pár pramenů pro nenucený vzhled a nebo ho v případě uhlazenosti zafixovat lakem na vlasy. Ať tak či onak, tento elegantní zapletený účes bude trendy za všech okolností.

A pamatujte, že čím častěji budete tento copánkový trik bez zrcadla používat, tím přirozeněji vám přijde a budete si jej moci vykouzlit i bez použití gumičky.

Zdroj: Glam