Řasenkovým koktejlem dosáhnete jedinečného vzhledu vašich řas

Přidat na Seznam.cz

Bez ohledu na to, jestli se líčíte každý den, nebo si nepamatujete, kdy jste se naposledy nalíčili, všichni se shodneme na tom, že i ti, kteří se líčí minimálně, mají pravděpodobně doma řasenku. Už jste ale slyšeli o řasenkovém koktejlu?

Co je řasenkový koktejl?

Řasenkový koktejl je smíchání různých řasenek, abyste dosáhli jedinečného vlastního vzhledu řas. Máte několik druhů různých řasenek, které používáte pro specifický vzhled? Při koktejlování řasenek tomu tak není a místo toho používáte své oblíbené produkty dohromady, abyste dosáhli super nabitého vzhledu řas.

Obecně platí, že při řasenkovém koktejlu budete chtít míchat různé přípravky a kartáčky pro dosažení specifického efektu. Například pokud chcete hustší řasy, můžete smíchat voděodolnou řasenku s řasenkou, která vám pomůže zachovat hustotu i natočení.

Výhodou řasenkového koktejlu je využití řasenky na maximum

Protože řasenka má tendenci expirovat rychleji než jiné produkty ve vašem kosmetickém arzenálu, využijete své tuby co nejlépe. Své dilema s řasenkou tak můžete snadno vyřešit. Další výhoda? Můžete kreativně vyřešit své potíže s řasenkou. Pokud jste ještě nenašli dokonalý přípravek, který by zvládl vše, koktejlování řasenky vám umožní přizpůsobit si svůj zážitek něčemu, co je dokonale přizpůsobeno právě vám.

Jak na řasenkový koktejl?

Klíčem k domácímu „koktejlování“ je správná volba řasenky. Nejlepší je začít s jakoukoli řasenkou, která má silnější složení nebo silnější větší kartáček.

Můžete nanést libovolný počet vrstev každé z nich, jen se ujistěte, že vaše řasy nevypadají příliš pavoukovitě nebo nemají viditelné hrudky. Vždy mějte po ruce také voděodolný přípravek. Pokud máte tendenci rozmazávat řasenku na horních nebo dolních víčkách, je pravděpodobné, že voděodolná formule bude držet čistěji a déle, aniž by řasenka skončila na víčkách.

Je důležité poznamenat, že do tohoto trendu můžete rozhodně zapojit podkladové řasenky, pokud jste někdo, kdo chce tento trendy vyzkoušet, můžete vrstvit podkladovou bázi a dvě řasenky na sebe bez větší námahy.

Zdroj: Byrdie, Youtube