Tetování na vagínu nebo penis: Šli byste do toho?

Přidat na Seznam.cz

Tetování není jen pro mladé, nemusí mít ani hlubší význam, a dokonce ani nemusí být na tradičních místech, jako jsou ruka nebo noha. Šli byste do tetování na intimních partiích? A víte, co to obnáší?

Tetování intimních partií

Těžko říct, kdo a kdy s tímto nápadem přišel. Pravdou ale je, že tetování intimních partií je stále více populární, ačkoliv se, spolu s tetováním očí, vnitřku úst, nebo jazyka, řadí mezi ty extrémnější úpravy těla. Je ale pravda, že takové tetování opravdu zůstane schované a ukážete ho jen těm vyvoleným. Stojí to ale za tu bolest?

Bolest a hojení

Pokud už nějaké tetování máte, asi si dokáže představit, jak běžné tetování bolí. Pokud jich máte více, dokážete i rozlišit, kde a jak moc konkrétní tetování bolelo. Ovšem to, že se tetování na hlavě, v podpaží, nebo na loktu řadí mezi velmi bolestivá místa, je nic proti tetování na intimní partie! Podle expertů se jedná o opravdu extrémní bolest, a není proto divu, že si mnozí klienti vyžádají umrtvovací krém.

Hojení je na takových místech také problematické. Klasické tetování byste měli udržovat v suchu a čistotě, občas ho namazat krémem, a především jej neškrábat – tedy dávat pozor i na upnutéé oblečení. Pokud jde ale o tetování na intimních partiích, hygiena by měla být dvojnásobná, vlhku pravděpodobně nezabráníte a tření o oblečení také ne. Velký problém je také hojící krém, protože musíte najít takový, který vás nebude dráždit, a zároveň bude hojit tetování.

Proč by to někdo dělal?

Můžeme snadno odpovědět, že se to lidem zkrátka líbí. Ačkoliv je jistě mnoho těch, kteří se nechají na intimní partie tetovat „jen tak“, existuje tady i významnější důvod. Stejně, jako se po léčení tetují bradavky, aby se ženě vrátilo sebevědomí, má i tetování těchto partií podobný význam. Ovšem je důležité vědět, že není tetování jako tetování. Pokud například po porodu, nemoci, či úrazu ztratíte pigmentaci pokožky, je doplnění jejího pigmentu spíše kosmetická úprava. Obrovská černá chobotnice přes celý penis, nebo Marge Simpsonová přes celé vaše soukromé partie, to jsou ale spíše umělecká díla.

A co vy? Nechali byste se tetovat na intimní partie? Případně jak byste reagovali, kdyby si je váš partner nechal potetovat?

zdroj: inkedmag, extra, lelo