Bronzová blond je letním trendy odstínem

Přidat na Seznam.cz

Pokud patříte mezi příznivce vlasových trendů nebo mezi vlasové chameleony, pak zbystřete. Mezi další letní odstíny, které letos pofrčí je bronzová blond!

Trend a sofistikovanost

Vlasové trendy se pohybují závratnou rychlostí, ale některé věci se nemění, jako například kolektivní touha po letním zesvětlování, uvádí magazín Red. Mnohé z nás s tmavšími vlasy často pocítí touhu po blond, a bronzová blond by mohla být tou správnou volbou.

Bronzová blond je totiž sofistikovaný odstín, který se nachází na pomezí světle hnědé a střední blond. To znamená, že se jedná o jemný, přirozeně vypadající základ smíchaný s prosvětlenými prameny kolem obličeje.

Odstín ideální pro léto

Bronzová blond je perfektní barva vlasů pro letní období. Vyzařuje sofistikovanost a při pohybu se krásně leskne a předvádí velkolepost svých tónů. Tato blond vypadá luxusně a má navíc tu výhodu, že je nenáročná na údržbu. Odrosty jsou totiž ve finále poměrně jemné, díky čemuž vlasy nemusíte barvit tři až čtyři měsíce. Záleží na vaší základní barvě a na tom, jak rychle vám vlasy rostou.

Jak o vlasy pečovat?

Při pravidelném barvení vlasů je velmi důležité používat správné přípravky, aby vaše barva vypadala živě a svěže po celé léto, kdy může být vystavena slunci a moři. Můžete také zvážit použití vlasového oleje jako je například ten arganový. Ve vaší vlasové péči by vám neměla chybět ani maska na vlasy, která je intenzivnější než běžný kondicionér, dodává vlasům vlhkost a živiny, zvyšuje lesk a zabraňuje jejich krepatění. Při mytí vlasů byste pak také měli používat šampon proti vyblednutí barvy.

Zdroj: redonline.co.uk, Instagram