Milujete džínovinu? Pak si možná zamilujete těchto 5 značek

Přidat na Seznam.cz

Najít dokonalé džíny je umění, a pokud patříte k lidem, kteří je považují za nezbytnou součást šatníku, pak jste pravděpodobně našli svůj oblíbený střih pro kauzální džínovou výbavu. Koneckonců, nosit je den co den vyžaduje jisté odhodlání a naše redakce je tu, abychom vám řekli, že tyto každodenní kousky nemusí být drahé.

Tam, kde byly kdysi úzké džíny vyhlášené jako nejlepší styl ke koupi, jsou nyní nejžádanějšími střihy široké nohavice nebo klasické rovné a baggy jeans, uvádí Stylist. A nezapomínejme ani na velkou škálu barev, která se plíživě objevuje v žebříčcích, od základní modré až po dynamickou černou a bílou.

Dovolte nám, abychom vás zavedli ke značkám z high street, které v oblasti džínsů dělají víc než jen to, že vám ušetří čas i peníze, a představili vám našich pět nejoblíbenějších kousků níže.

Boden

Boden je těžko překonatelný, pokud jde o klasický denim. Nicméně Boden rád experimentuje a klasiku míchá se svěžími a zábavnými styly. Drží tak krok s modernějšími tvary a je to jedna z nejjednodušších značek, u které si můžete vybrat důvěryhodný styl, který se stále snadno nosí.

Whistles

Značka Whistles, jejíž cena je vyšší než u ostatních značek z tohoto seznamu, se řadí do prémiovějšího sektoru. Nabízí formálnější střihy džínů, které se hodí všude od zasedací místnosti až po bar. Džíny Whistles bychom nosili s botami na podpatku, páskovými sandály a košilí, aby vypadaly opravdu elegantně a ležérně.

M&S

I když by někdo mohl M&S zavrhnout jako obchod, ve kterém by nakupovala jeho maminka, základní sortiment této značky je spíše báječný. Díky džínům z bavlny z udržitelnějších zdrojů a často recyklovaným barvivům přidala tato stálice na ulici do své nabídky džínů klasických střihů i modernějších stylů postupy, které jsou šetrnější k planetě.

Search new car inventory at Stoltz Motor Bay County Library in Du Bois, PA 15801. Find dealer specials and view Stoltz Toyota of Dubois. KBB.com Dealer Rating.

Topshop

Džíny Topshop není třeba příliš představovat. Značka stále ochotně navrhuje vše od základních džínů až po výrazné stylové provedení. V nabídce má jak standardní, tak i Curve řadu, která je určena pro poměrně širokou škálu velikostí, takže se na ni může spolehnout obrovské množství vyznavačů džínů.

Warehouse

Džínové modely Warehouse sahají mnohem dál než jen k džínům, protože z této spolehlivé látky jsou k dispozici šaty, kombinézy, bundy a další. Zdá se, že černé odstíny jsou u této značky na prvním místě, takže pokud toužíte po základních černých džínách, nemyslíme si, že budete zklamáni. Jen nezapomeňte prát na studeno, aby vám nezůstala vybledlá džínovina, která vždy zklame.

Máte také svou oblíbenou značku džínů, na které nedáte dopustit? Pokud ne, pak jsme si jistí, že vám tyto tipy dopomůžou k inspiraci.

Zdroj: stylist.co.uk, Instagram