Mugler se vrací na přehlídková mola. Novou kolekci uvidíme už koncem ledna

Přidat na Seznam.cz

Doufáme, že přehlídka tento měsíc bude předzvěstí návratu k vysokému napětí a nadpozemskému půvabu přehlídek Mugler z 80. a 90. let – éry hodinových prezentací, kultivovaných cameí na molu, kyborgských proměn a dostatku superhvězd. Co si pro nás Mugler přichystal?

Muglera si oblíbili i slavné zpěvačky

Jestli nás posledních několik let něco naučilo, tak to, že dům Mugler nedělá nic napůl. Jak připomíná DazedDigital,  po svém nástupu na pozici kreativního ředitele na začátku roku 2018 zahájil Casey Cadwallader novou éru femme fatale svými vzrušujícími módními filmy a charakteristickým vzhledem druhé kůže, který si našel své příznivce ve hvězdách od zpěvaček jako je Dua Lipu a Beyoncé.

Nyní se značka chystá vrátit na přehlídková mola ve stylu show stopping pro letošní sezónu pařížských módních přehlídek. Tento post-pandemický návrat bude zahájen 26. ledna v Parc de la Villette, rozlehlém zeleném prostoru, kde sídlí kulturní instituce jako Pařížská konzervatoř.

Chystá se zbrusu nový koncept

Poslední osobní vystoupení značky bylo na poměry rozmáchlé módy poměrně typickou záležitostí, když v pařížském Palais de Tokyo předváděla v sezóně AW20. Podle samotného Muglera je však nadcházející přehlídka See-now-buy-now zcela „novým konceptem“, který bude mít podobu pohlcujícího zážitku napříč všemi kanály a před živým publikem.

To však neznamená, že by Mugler někdy usnul na vavřínech. Když udeřila pandemie a módní svět se stáhl do ústraní, návrhář se vrátil k rýsovacímu prknu a uspořádal nejzajímavější digitální prezentace v éře výluky.

Dynamické snímky, které vznikly ve spolupráci s newyorskou společností Torso Solutions, udržely při životě ducha supermodelek z minulých let a nahradily oblíbenkyně domu Kate, Naomi a Shalom Bellou Hadid, Megan Thee Stallion, Hunter Schafer a Lourdes Leon. A když Cadwallader zveřejnil snímek modelky Lidie Judickait ze zákulisí, naše očekávání dosáhlo horečnatého vrcholu.

Zdroj: dazeddigital.com, Instagram