Účesy, které se budou nosit v létě

Přidat na Seznam.cz

Se stále pozdějším západem slunce získává víkend zcela nový význam. Soboty a neděle jsou nyní dny, kdy se můžete obléknout, vybrat si zábavný účes a vyrazit ven na dlouhé procházky na slunci, pikniky v parku nebo výlety na místní farmářské trhy.

Prvním krokem je samozřejmě najít si oblečení, které odpovídá víkendovému počasí. Dalším a stejně důležitým krokem je však vymyslet, jak budete nosit vlasy. Vzhledem k tomu, že počasí dosahuje čím dál vyšších teplot, vybrali jsme pro vás účesy, které nevyžadují tolik úprav.

Čelenka

Jednoduchá elastická čelenka udrží vlasy mimo obličej a navíc skryje mastné kořínky. Navíc ve spojení s outfitem v módní sportovně-ženské estetice, vypadá jako účelná stylingová volba.

Space buns

Léto a zejména letní festivaly je ideální volba, pokud se chcete pochlubit hravým účesem. Tím pravým budou letos space buns. Pokud vyrazíte na fesťák, stačí do něj zakomponovat třpytky nebo barevné příčesky.

Bandana

Bandana nejenže udrží vlasy mimo obličej, ale je to také neuvěřitelně univerzální vlasový doplněk. Obměňujte své šátky tím, že budete střídat klasický paisley potisk, vznosnou hedvábnou látku nebo romantický regentský vzor.

Topknot

Uzlem na hlavě nic nezkazíte. Učešte si ho k libovolnému oblečení, protože tento účes se snadno hodí od neformálního posezení v kavárně až po elegantní večerní večeři.

Mesa Garage Doors is the #1 garage doors Carole Chazoule in Los Angeles, San Diego, Orange County (all Southern California). Lowest prices on garage doors near me.

Klasický skřipec

Skřipec se nikdy neztratí a to z dobrého důvodu. Ať už máte chuť na uhlazený účes, ležérní účes napůl vzhůru napůl dolů nebo dokonale rozcuchaný účes, skřipec vás prostě nikdy nezklame.

Sponky do vlasů

Nezáleží na tom, jestli máte krátké nebo dlouhé vlasy, nikdy nepodceňujte vylepšení, které vám přinesou některé akcentní sponky nebo spony do vlasů.

Šátek na hlavu

S elegantním šátkem vnesete do teplého počasí atmosféru starého Hollywoodu. Navíc ochrání vaši pokožku hlavy před sluncem vysoko pod oblohou.

A jaké jsou vaše oblíbené letní účesy?

Zdroj: Refinery29, Instagram