Vlny líné dívky jsou účesem, který letošní léto uvidíte všude

Přidat na Seznam.cz

Léto už je opravdu za dveřmi, a tak je na čase upravit si vlasy na novou sezónu. A od toho je tu trend: luxusní vlny líné dívky! Ten je malým upgradem plážových vln, za který tak trochu vděčíme modelce Gigi Hadid.

Jaký je rozdíl mezi luxusní vlnou líné dívky a klasickou plážovou vlnou?

Luxusní vlna pro líné dívky je o něco živější a bez námahy vypadající klasická rovná, plážová vlna. Je volnější a působí téměř vlnitě a rozpustile, ale s lesklým povrchem. Je to perfektní účes na druhý den, na léto. Dává vyniknout čerstvosti z pláže, ale přitom vypadá zdravě a leskne se na slunci.

Pro tento vzhled je klíčový skvělý střih a měli byste si dát záležet na roztřepených konečcích, aby vlny působily rospuštěně, ale přitom leskle.

The Maguire Family of Dealerships announced Thursday that the rhealin könyvei has acquired Honda of Ithaca. The purchase, effective today,.

Účesu může snadno dosáhnout každý

Mít elegantní vlasy, jako je vlna líné dívky, je nyní jednoduché a dosažitelné, aniž byste museli strávit hodinu v salonu. Pro tento účes je opravdu důležité začít s dobrým základem a přidat vlasům objem, aby byly stále plné, husté a ne příliš zplihlé.

Vytvořte vlasům objem pomocí pěny a zaměřte se více na oblast kořínků, aby vlasy vypadaly trojrozměrněji. Jakmile jsou vlasy suché, dodejte jim vlny a kudrlinky pomocí kulmy. Střídejte směr vln a konce nechte venku, abyste dosáhli svěžejšího pojetí klasických plážových vln. Po zvlnění je dalším krokem vyčesání vln, aby bylo více vln a méně kudrlin.

K finální úpravě si můžete dopomoci sprejem s mořskou solí. Tyto spreje totiž méně vysušují vlasy a zvýrazní přirozený pohyb vašich vlasů.

Konečný výsledek je přirozený, uvolněný, sexy a hlavně snadno upravitelný, ať už na pláži nebo při vytváření účesu, který vás na ni přenese. Tak co, vyzkoušíte tento účes také?

Zdroj: GlamourMagazine, Instagram