5 důvodů, proč muži utíkají poté, co se s vámi vyspí

Přidat na Seznam.cz

V pátek večer jdete ven s přáteli. Ten kluk si tě prohlíží od chvíle, kdy vejdete do klubu. Říkáte si: „No, je hezký. Proč ne?“ Dala jste tolik panáků, že jste zapomněla, kolik jste jich už měla, a cítíte, jak se vám také zvedá sebevědomí. Po pár minutách spolu opouštíte klub a míříte do nejbližší místnosti, kterou najdete. Svléknete se do naha a za necelých 30 minut to celé dokončíte. Večer plný alkoholu jste završila úžasným sexem, a tak se vydáte spát. Druhý den se probudíte s bolestí hlavy a bez chlapa vedle sebe. Žádné číslo. Ani náznak toho, že tam někdo předchozí noc byl. Kde jste udělala chybu?

Někdo na něj čeká

Napadlo vás někdy, že se možná skutečně vrací domů ke své drahé polovičce? Neznamená to, že je ženatý, pravděpodobně s někým chodí nebo je ve vztahu, ale prostě si nemůže pomoct a spí s jinými dívkami.

Je to workoholik

Jestliže někteří muži mají partnerky, někteří mají zase významné pracovní návyky. Může to znít divně, když musí po spánku s vámi utéct kvůli práci. Ale je to tak. Existuje milion chlapů, kteří by neohrozili svůj nabitý pracovní rozvrh, jen aby se zapojili do vztahu, o kterém vědí, že by nevydržel. Vlastně máte štěstí, že utekl. Představte si, že byste musela soupeřit s prací. To by taky nedopadlo dobře.

Má to vše rozmazané

Nejspíš by mohl být tak opilý a už nějakou dobu si nevrznul. Takže to je to jediné, co chce dělat, a nic jiného. Byla jste u toho. Flirtovala jste s ním na oplátku. Zdálo se, že mu dáváte najevo, že jste k dispozici. Důvod, proč utekl, je stejný jako ten, proč se s vámi vyspal, byl prostě opilý a nadržený. Není třeba nic vysvětlovat.

Sex na jednu noc

Je to jen vztah na jednu noc, ne na dvě, ne na tři, a nikdy z toho nebude víc. Neměl by být ani důvod, aby od vás utíkal, protože o tom sex na jednu noc je.

Rozhodně by bylo lepší, kdybyste od něj nic nečekala, i když se vám v klubu sladce vemlouval do kalhotek. Nikomu by se nemělo věřit, zvlášť když je pod vlivem alkoholu a zároveň nadržený. Nejhorší kombinace vůbec.

Popravdě řečeno, nikdy nemůžete zjistit, proč muž po tom, co se s vámi vyspal, utekl, pokud ho po nějaké době neuvidíte a nezeptáte se ho. Ani tak ale nebudete moci vědět, jestli vám řekne pravdu.

Je vybíravý

Napadlo vás někdy, že jste se mu možná úplně nelíbila? Napadlo vás někdy, že si možná v klubu nebo baru vyhlédl někoho jiného, ale první nebo druhý tip nereagoval, takže si vás vybral jako třetí nejlepší možnost?

Je trochu těžké pochopit, proč někteří muži raději spí jen s tou, která je k dispozici, než aby ulovili tu, kterou chtějí. Ale to je v pořádku, protože všichni čas od času sáhneme po dalším nejlepším, ne? Pokud nemůžete mít člověka, kterého chcete, pak si vyberete dalšího dostupného.