Věštba, ze které vám přejede mráz po zádech: Předpověděl smrt královny a nyní i smrt nového krále. Jedná se o věštce nebo šarlatána?

Přidat na Seznam.cz

Logan Smith je uživatel Twitteru, který si v poslední době získal velkou pozornost poté, co správně předpověděl smrt královny Alžběty II. Z ničeho nic, již 8. června letošního roku napsal tweet, ve kterém tvrdil, že královna zemře 8. září 2022, a trefil se. Příspěvek se však netýkal pouze královny. Předpověděl také smrt krále Karla.

Král Karel III. začal po smrti své matky intenzivněji pracovat. Od té doby se objevil nový rys jeho povahy. Je zřejmé, že je velmi snadno podrážděný, což vyvolalo reakci mezi občany Spojeného království.

Mnozí lidé předpovídají, že vláda krále Karla III. skončí ještě dříve, než začne. Na Twitteru si všímají, že jeho chování nepatří k těm, která by budila dojem silného vůdce. Nyní Smith v příspěvku uveřejnil, že král Charles III. zemře 28. března 2026. POměrně odvážné trvzení, nemyslíte?

Obrázky příspěvku se začaly sdílet na všech sociálních sítích a jejich šíření se nedá zastavit. O autorovi černé předpovědi však není známo vůbec nic, dokonce ani to, jak přišel na výše určená data. V případě krále Karla III. však přidal ještě jeden detail okamžiku jeho skonu.

Nezbývá než doufat, že se tato informace nedostane k samotnému králi, nepochybně by mu mohla způsobit značný stres. A to je to poslední, co by v této chvíli potřeboval.

Zatímco někteří považují za pouhou náhodu, že Logan Smith přesně trefil datum královniny smrti, jiní v tom vidí jasnou předpověď i pro Karla III. Nelze však dělat nic jiného, než čekat dalších 3,5 roku, abychom zjistili, kde je pravda.

Ale každý jistě věří, že se neznámý muž mýlí. „Nikdo nemůže předpovědět, že král Karel III. zemře v roce 2026. Pouze Bůh může určit, ve který den může zemřít,“ psal rozhořčeně jeden uživatel. „Prosím, ne. Oplakáváme naši královnu“ píše další uživatel s tím, že se nehodí v tuto dobu spekulovat o smrti nového krále.

Zdroje: Topstar.sk, The Overtimer