Kate Middleton navštívila šatnu hráčů rugby, aby jim poblahopřála

Přidat na Seznam.cz

Princ William a vévodkyně Kate nabídli pohled do zákulisí jejich setkání s rugbyovými týmy Walesu a Anglie.

Princ William (40) a vévodkyně Kate (41), oblečená v recyklovaném červeno-bílém kabátu, sledovali o víkendu zápas rugby dvou týmů na stadionu v Cardiffu, uvádí web dailymail.co.uk. Po zápase královský pár hovořil s oběma týmy v jejich šatnách a fotografie sdíleli na svém Twitteru.

Snímky ukazují Williama, jak si povídá se členy velšského týmu, zatímco zářící Kate pózuje s anglickým rugbistou a mluví s vítěznými hráči.

Kate Middleton znovu oblékla kabát na zakázku

Vévodkyně z Walesu se pro včerejší událost rozhodla znovu obléct kabát na zakázku od královské oblíbenkyně Catherine Walker, který si poprvé oblékla v roce 2018 během cesty do Švédska. Oděv spojila s černými rolákovými šaty a tlustými punčochami, aby se ochránila před únorovým chladem. 

Matka tří dětí povzbuzovala svůj tým k vítězství při sledování zápasu Anglie po boku fanouška Walesu Williama a oba se na akci objevili ve skvělé náladě, uvádí web people.com.

Ale byla to Kate, kdo se chlubil vítězstvím poté, co její tým zvítězil nad svými soupeři. Anglie porazila Wales 20:10. Soutěživý královský pár byl na tribuně, aby povzbudil své týmy v zápase šesti národů.

Kate převzala tuto roli po svém švagrovi Harrym, který si užíval fandění Anglii do té doby, než byl nucen vzdát se patronátu v rámci dohody Megxit. 

Princezna z Walesu, která vyrostla na rugby se svou rodinou, je známá jako jedna z nejsportovnějších členek královské rodiny. Od mládí hrála tenis a hokej, je také královskou patronkou All England Lawn Tennis and Croquet Club a je častou návštěvnicí mistrovství ve Wimbledonu. Méně známá je její láska k ragby. Její sestra Pippa v roce 2014 napsala do časopisu Vanity Fair, že rugby je pro jejich rodinu velká událost.

Zdroj: dailymail.co.uk, Twitter, people.com