Miláček ženských srdcí, Johnny Depp, splnil před Vánoci přání umírajícímu chlapci

Přidat na Seznam.cz

Hollywoodská hvězda Johnny Depp se několik dní před Vánocemi proměnil v Santu a splnil nevyléčitelně nemocnému jedenáctiletému chlapci Korimu jeho přání. Herec se převlékl za svou ikonickou postavu kapitána Jacka Sparrowa a poslal krásný, srdečný vzkaz svému superfanouškovi, který podstoupil dvě neúspěšné transplantace srdce.

Třetí transplantaci už ne

Lékaři ani jeho rodina, která pochází z Derbyshire, nevědí, jak dlouho bude chlapec žít, uvádí web WioNews. A když se o tom dozvěděl i Depp, rozhodl se udělat maximum pro jedno z Koriho posledních přání, kterým bylo promluvit si se svým idolem, kapitánem Jackem Sparrowem.

Kori, který nedávno založil kanál na YouTube s názvem „Kraken the Box“, sdílel klip s Deppem v jeho slavné pirátské výstroji. Na videu bylo vidět, jak herec posílá Korimu zvláštní vzkaz.

„Přeji ti hodně štěstí. Jsem tvůj fanoušek číslo jedna, kapitáne Kori. Všechnu úctu a lásku, kamaráde,“ řekl Depp. Uvedl také, že bude své přátele nabádat, aby sledovali Koriho kanál.

Chlapci fandí i The Rock

Mezi Koriho odběratele patří také hollywoodská hvězda a wrestler Dwayne ‚The Rock‘ Johnson. Koriho maminka Pixi prozradila, že Deppův vzkaz byl zprostředkován charitativní organizací Make A Wish. A že to bylo „úžasné“ a že to jejímu synovi zvedlo náladu v době, která je pro rodinu zničující.

Pixi také prozradila, že Korimu, který se narodil se syndromem hypoplastického levého srdce, dali chirurgové v roce 2018 nové srdce, ale jeho tělo orgán odmítlo. V lednu 2021 pak podstoupil druhou transplantaci, ale po traumatickém a bolestivém zákroku jeho tělo srdce opět odmítlo. Nyní se po dlouhých diskusích s rodiči a lékařským týmem rozhodl, že další transplantaci nepodstoupí.

Zdroj: wionews.com, Youtube