Moderní tablet je skvělá zábava a vzdělávání pro celou rodinu

Přidat na Seznam.cz

Tablet je dokonalým zařízením pro zábavu – větší obrazovka a dobré reproduktory jsou zábavnější pro sledování filmů nebo seriálů. Je to velmi dobré řešení pro dlouhou cestu a vysněné zařízení pro děti pro zábavu a vzdělávání.

Proč jsou tablety tak populární?
Tablet je velmi pohodlné a mobilní zařízení, které si můžeme vzít kamkoli s sebou. Funguje v mnoha situacích a může sloužit celé rodině. Když jsme například zmeškali epizodu naší oblíbené série v televizi, stačí zapnout streamovací službu na tabletu. Můžeme na něm také sledovat celovečerní filmy, děti sledovat pohádky nebo hrát vzdělávací hry. Tablet lze také použít k práci.

Jak rozpoznat tablet, který nám bude sloužit několik let a nezaplatí?
Při výběru univerzálního tabletu pro celou rodinu stojí za pozornost velikost obrazovky, baterie a reproduktory. Tyto tři věci jsou velmi důležité, pokud si chceme užít vysoce kvalitní zábavu. Huawei uvedl na trh nový tablet MatePad T10s určený pro všechny členy rodiny, včetně těch nejmladších. Zařízení je vybaveno systémem dvou reproduktorů, který poskytuje prostorový zvuk a velkou 10,1palcovou obrazovku Full HD s režimem ochrany očí. MatePad T10s je vybaven prostornou 5100 mAh baterií. Plné nabití tabletu vám umožní sledovat kreslené filmy nebo filmy po dobu až 12 hodin. Za zvážení stojí také nový tablet s menší obrazovkou MatePad T10 WiFi.

Často kupujeme tablet s ohledem na dítě. Měli bychom se zde řídit nějakými pravidly?
Nové tablety jsou vybaveny režimem ochrany očí. Díky této funkci vás sledování seriálů nebo kreslených filmů neunaví zrak. V novém tabletu MatePad T10 s je „Dětský koutek“, samostatný prostor, kde jsou k dispozici čtyři aplikace: hlasový záznamník, fotoaparát, multimédia a omalovánky, které podporují rozvoj různých dovedností. Rodičovská kontrola vám umožňuje vybrat, která videa, fotografie nebo aplikace jsou k dispozici vašemu mladému členovi rodiny. Tato funkce umožňuje rodičům kontrolovat čas, který jejich dítě tráví používáním tabletu. Mohou dohlížet na přístup dítěte k aplikacím, fotografiím, multimediálním souborům. Tablet také umožňuje nastavit maximální dobu používání zařízení a v případě, že si dítě udrží obličej příliš blízko zařízení, tablet vás požádá o zvětšení vzdálenosti.