Zlom v manželství Lucie Vondráčkové nastal zřejmě po porodu mrtvé dcerky Elišky

Přidat na Seznam.cz

Zpěvačka Lucie Vondráčková v roce 2019 potvrdila, že její syn Adam se narodil až z třetího těhotenství. V roce 2014 měla čekat holčičku jménem Eliška, která ale v šestém měsíci těhotenství zemřela.

Zpětně Lucie říká, že to možná byl start jejích potíží v manželství s hokejistou Tomášem Plekancem. Oba o tomto utajeném těhotenství mlčeli. A díky tomu byli sami, kdo tuto bolest nesl na srdci.

Lékaři dopřáli Lucii se s mrtvým miminkem rozloučit. Byla s holčičkou celou noc. Tomáš Plekanec jí stál po boku. „Ráda bych vzkázala všem budoucím maminkám: To, že máte pozitivní těhotenský test, ještě neznamená, že vše dopadne, jak má… Proto ani já nehlásala svá těhotenství do světa,“ citoval Lucii deník Blesk.

Zdroj z jejich blízkého okolí uvedl, že si jen málokdo dokáže představit jejich bolest. Dcerka Eliška byla podle něj vymodleným dítětem. Lucie si přála další dítě a narodil se druhý syn Adam. Lucie ale registrovala, že je vlastně s dětmi stále sama. A toho zpětně lituje.

„Víc bych ho zapojovala do chodu rodiny. Víc bych po něm chtěla, aby mi pomáhal s kluky, pak aby možná byl víc doma a my nebyli s kluky sami,“ řekla po rozpadu manželství Blesku Lucka.

Paradoxně tak smrt miminka a narození druhého syna pár spíše oddělilo než stmelilo. „Asi ještě dnes nedokážu mít takový nadhled, abych posoudila, zda právě tehdy začaly naše problémy s manželem,“ byl názor Lucie v roce 2019 pro výše zmíněný web.

Názor si tak musí udělat každý sám.

Zdroj: Blesk, Instagram, Extra