Kdysi mladičká hlasatelka, dnes krásná zralá žena. Hana Heřmánková vypadá, že nestárne

Přidat na Seznam.cz

Spousta z nás si pamatuje dobu, kdy z televizních obrazovek na nás koukaly hlasatelky a oznamovaly nám, jaký pořád nás právě čeká. Mezi jednu z nich patřila půvabná a milá Hana Heřmánková.

Krom hlasatelského pultíku můžeme znát paní Hanu Heřmánkovou také v roli filmů, například film Cena medu nebo Černá punčocha, informuje web FDB. Vlastním jménem Vávrová působila také v rádiu a většina zná i příběh její sestry Dany. Ta se zapsala do paměti jako Leontýnka ve filmu Ať žijí duchové a v poměrně mladém věku podlehla rakovině.

Hana Heřmánková je vždy plná úsměvu na tváři. S manželem Karlem Heřmánkem má tři syny, stará se spolu s ním o chod divadla a je stále šťastná a spokojená. Kvůli úmrtí sestry Dany se velmi trápila, ale i toto zvládla a na svou sestru často vzpomíná.

Kdysi nejmladší televizní hlasatelka je již dáma v 60 letech, a na jejím půvabu se nic nemění. Přibylo jen pár vrásek, ale úsměv stále zůstává. Její životní spokojenost z ní sálá a jistě je to i díky stále fungujícímu manželství, které trvá již 32 let.

„Když se podívám na své archivní fotky, tak se leknu, jak jsem vypadala a hlavně, kolik mi je let. Když jsem pracovala v České televizi, bylo výrazné líčení samozřejmostí, protože nebyla tak skvělá technika, jako je teď a navíc jsme nesměly být moc opálené,“ říká Hana pro Blesk.

Pravidelně se věnuje s manželem dlouhým procházkám a stará se pečlivě o svou pleť.

„Máme doma loveckého psa, který denně vyžaduje dlouhé procházky, takže s manželem chodíme. Ten nás oba udržuje při životě a v kondici,“ říká Hanka.

Rezolutně odmítá botox či jiné úpravy a my vidíme, že tohle Hana Heřmánková rozhodně nepotřebuje.

Zdroj: redakce, autorský článek, FDB, Blesk, Instagram