Z Kateřiny Kornové je babička s pár kily navíc

Přidat na Seznam.cz

Bývalé modelce a herečce Kateřině Kornové je 56 let. Patřila mezi velmi krásné a zajímavé tváře modelingu. Ani jí se nevyhnulo stárnutí. Na svou roli babičky je ale pyšná.

Jejím prvním manželem byl známý zpěvák Jiří Korn. Má dceru Kristinu a syna Filipa. Právě Kristina přivedla na svět holčičku a z modelky Kateřiny Kornové se tak stala babička. Tato role ji velmi baví. „Mám velkou radost a jsem moc šťastná. Dcera taky. Užívám si to, vozím ji v kočárku, chovám, užívám si tyhle nádherné začátky. Jsem prostě babička.“ uvedla pro Blesk.

Druhé manželství Kateřiny se bohužel taky nevydařilo. Spoustu péče a tak i času jí bere její autistický syn Filip, kterému byla diagnostikována také obrna, informuje deník Expres. To mělo být kamenem úrazu ve druhém manželství s Jiřím Pařízkem, který je hoteliérem.

Nyní se po dlouhé době Kateřina objevila na veřejnosti. Byla zachycena na výstavě džínů 80. let. Zde se potkala také se známou moderátorkou Terezou Pergnerovou nebo Jitkou Asterovou.

Výstava probíhala v retro stylu v pražském muzeu. I když je vidět, že má bývalá modelka pár kil navíc, Kateřina Kornová má stále šarm a drží si svůj styl.

V pořadu České televize 13.komnata Kateřiny Kornové zaznělo, že není možné žít s mužem, který má zcela jiný názor než ona. Na to, že její chvíle štěstí trvají jen krátce, si už tak nějak zvykla.

Na modeling už se Kateřina s přibývajícím věkem a starostí o syna necítí. Má svůj salon a také je v porotě akce Muž roku. Několik let se věnovala politice a dělala zastupitelku Prahy 1. Miluje jógu a tak se stala její lektorkou.

Zdroj: 13.komnata, Expres