Černá je láska na věčné časy

Přidat na Seznam.cz

Pokud si myslíte, že černá nikdy nevyjde z módy, máte jednoznačně pravdu. Je nadčasová, skvěle se kombinuje, hodí se do všech stylů. Není divu, že nová černá kraluje v mnoha zimních kolekcích. Navíc – černou nikdy nic nezkazíme.

Nová černá skrývá v sobě celý vesmír. Černá neznamená nepřítomnost barvy. Dokazují to i nové módní kolekce. Outfity rozhodně nepůsobí nudně nebo prázdně naopak mimořádně stylově. Designéři přeměňují černé kousky na vesmír plný detailů. Častá a působivá je hra s transparentností, která v černé vynikne nejlépe. Nechybí ani výšivky či potisk tón v tónu. A co je nejdůležitější: oblečení odhaluje své zajímavé detaily v momentě, kdy ho máme na sobě, ne když visí na věšáku.

Černá zkombinovaná s černou

Černá se skvěle kombinuje s jakoukoliv barvou, ale nejvíce se hodí s dalším černým kouskem. Můžeme si vyčarovat stylový outfit, bez obavy, že bychom něco pokazili. Černá vytváří výborný základ pro barevné ornamenty, které napodobují východní kultury. Pohrajme se s texturami, leskem, střihy – bez ohledu na to zda máme rádi sportovní městský styl, extravaganci nebo eleganci.

Nové modely potěší nejen ženy, ale i muže. Muži v černých outfitech působí charismatický, černá zvýrazňuje jejich šarm.

Hravé doplňky

Ani čistě černé doplňky nemusí být nudné. Černá není obyčejná, je nadčasová a takové jsou i doplňky, které v této barvě najdeme dnes na trhu. Tašky a batohy využívají různé materiály, kombinují textury, využívají kontrast hladkého a drsného, ​​lesklého a matného. Na černých kabelkách skvěle vyniknou vyšívané ornamenty – černé, ale i barevné, případně kombinované se zlatou, na teniskách kombinace se stříbrnou.