5 nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu – těmto lidem se raději obloukem vyhýbejte!

Přidat na Seznam.cz

Všichni máme nějaké vlastnosti, které odhalují naše nejtemnější tajemství lidem okolo nás. Tyto vlastnosti nás také mohou dostat do ošemetných situací, kdy se můžeme cítit nepohodlně. Vztek, frustrace, pocit viny, manipulace a smutek se mohou spojit v nekonečný kruh událostí, kvůli kterým můžeme působit na ostatní lidi nebezpečně a zle. Naštěstí astrologie dokáže určit naše vlastnosti tím, že rozebere charakteristiku všech dvanácti znamení zvěrokruhu. A tak, abychom vám i my pomohli s identifikací, tak zde jsou nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu.

Blíženci

Jsou sice nejspolečenštějším znamením zvěrokruhu ze všech, ale také jsou neuvěřitelně manipulativní. Protože umí tak dobře navazovat kontakty s lidmi, velmi dobře vědí, co je činí zranitelnými a vystrašenými. Toho mohou využít jako příležitosti k útoku na lidi a zasadit jim tu nejnečekanější ránu.

Štíři

Nikdy neodpustí, že jim někdo ublížil. Vymyslí tak složitý plán, jak se svému nepříteli pomstít, že nakonec druhá osoba zůstane ochromená a velmi zraněná. Jsou extrémně manipulativní a mohou být nebezpeční, pokud je někdo zradí. Nikdy na nic nezapomínají.

Ryby

Jsou velmi citlivé a fixované na osobu, kterou milují. To se může změnit až v posedlost, pokud svému partnerovi zcela nedůvěřují. A když jsou extrémně frustrované, mají tendenci dělat přesně to, co se jim líbí. Nebudou zvažovat, zda to, co dělají, je nebezpečné nebo ne, budou se zkrátka mstít.

Berani

Jejich touha po ambicích a moci je činí neporazitelnými. Mohou být velmi bezohlední, protože nedokážou dodržovat hranice stanovené ostatními. Zajdou velice daleko, aby získali přesně to, co chtějí, protože podle nich by měl být každý poklad světa zrovna v jejich rukou.

Vodnáři

Přestože dokáží své emoce skrývat a držet na uzdě, pokud někdo toto znamení zradí či mu ublíží, tak věřte, že Vodnáři druhého člověka následně zcela zničí. Mohou působit opravdu záhadně, protože právě tehdy spřádají nebezpečný plán, jak zasáhnout nejzranitelnější místo člověka.

Zdroj: Times