Dominika Myslivcová se poprvé ukázala na veřejnosti se sexy podnikatelem

Přidat na Seznam.cz

Dominika Myslivcová (28) je známá tím, že se ráda ukazuje na veřejnosti. Občas zpívá, ale nejvíce je vidět na Instagramu, kde má 285 tisíc sledovatelů. Tentokrát překvapila a ukázala se na veřejnosti se sexy podnikatelem Zdeňkem.

Všichni si lámali hlavu, kdo Dominiku Myslivcovou sponzoruje. Teď už je to jasné. Ukázala se na slavnostní premiéře Indián. Na premiéře si dělala spoustu selfíček po boku svého partnera Zdeňka, který podniká v USA. On se na veřejnosti ukazovat nechtěl a stranil se jí. Jejich společnou fotografii můžete vidět zde.

Dominika okamžitě upoutala pozornost svým outfitem, píše Super. Na oslavu dvacátých narozenin kubánského baru v centru Prahy přišla jen v podprsence, kde poprvé s přítelem zapózovala. Ač se Zdeněk před kamerami moc necítil, pro Super řekl: „Ano, jsem Dominičin přítel. A jsem úplně normální,“ řekl sympaťák.

Dominika Myslivcová prozradila, jak se seznámili a kdo koho sbalil.

„Seznámili jsme se už v době covidu, díky spolupráci, pak jsme se spřátelili a nějak to dopadlo. Nic extra romantického, takové normální seznámení. Začali jsme spolu ale chodit teprve nedávno. Já jsem ten nejtvrdší ořech, který může být, chlapi to se mnou mají hrozně těžké. On mě uhnal, abych to řekla správně,“ svěřila se.

Prý ji dobýval zhruba rok, docela to trvalo, než mu Dominika podlehla.

„Než se mi někdo dostane pod kůži, trvá to. Nejsem typ holky, se kterou se někdo seznámí a hned s ním začne chodit. Já jsem měla ještě jiného partnera, takže jsem se ani nekoukala po jiných mužích. Začali jsme randit, až když jsme se rozešli s předchozím přítelem. Měl výdrž a hrozně si s ním rozumím jako s člověkem. Zasměji se s ním a to potřebuji. Je pro mě nejdůležitější mít vedle sebe někoho, kdo je úplně v pohodě a dokáže mě rozesmát,“ prozradila.

Zdroj: expres.cz, Instagram, Super