Fanoušci jásají. Eva Burešová se vrací do ZOO!

Přidat na Seznam.cz

Seriál ZOO, který úspěšně navázal na populární Slunečnou, vstoupil do nové sezóny. A fanoušci se budou mít určitě na co těšit. Čeká je totiž návrat oblíbené Evy Burešové, která se v seriálu opět objeví v hlavní roli.

S novým rokem spousta nových dramat

Do děje se konečně opět vrací Viky, kterou ztvárňuje sympatická Eva Burešová. Vrací se zpět do bytu, kde ale narazí na fotografa Filipa, který je novou postavou, jíž se ujal zpěvák Tomáš Klus, píše Kafe. Viky ale následně zjišťuje, že spolubydlení s mužem není nepříjemnou záležitostí a Sid jí navíc přenechává její místo tajemné zpěvačky Lady X, které Viky hlídala.

Aby nových postav nebylo málo, na scéně se objeví majitelka psího útulku Kateřina Kytková v podání Lucie Štěflové a její dědeček Karel Kytka v podání Pavla Soukupa. Do ZOO nastoupí I ošetřovatelka Sylva Machyánová (Sandra Nováková) a konečně se objeví bývalý manžel Anežky, o kterém se prozatím jen mluvilo, Krása.

Ne všechny dny jsou ale sluncem zalité a Eliška se bude potýkat se zlomeným srdcem, jelikož se její velká láska vrátí k bývalé ženě.

Poslední natáčecí den

Eva Burešová a její postava Viky se s fanoušky rozloučily začátkem listopadu, připomíná Blesk.

„Samozřejmě že jsem to ráno, kdy jsem měla poslední natáčecí den, o tom, že něco končí, přemýšlela,“ přiznala herečka. Přesto ale seriálu neřekla absolutní sbohem a v ZOO se stále objevovala jako Viky prostřednictvím videohovorů. Vedle mateřských povinností navíc nepřestala sledovat nové díly.

„Samozřejmě že se koukám. Nevynechám jediný díl. Mám to moc ráda, jsem fanynka, která je stále v obraze,“ svěřila se sympatická brunetka. A navíc dodala, že tohle loučení bylo jiné, jelikož bylo prozatímní a nebylo tak srdceryvné, jaké když se loučila se seriálem Slunečná.

„Tam jsem si uvědomovala, že si naposledy oblékám svoji kostkovanou košili, dojím kozy… U ZOO vím, že tam zase za chvíli budu,“ říká Eva.

Viky se stala natolik oblíbenou postavou, že už teď se fanoušci těší z jejího návratu.

Zdroj: kafe.cz, blesk.cz, Instagram