Herec Ryan Gosling se ukázal jako sexy Ken. Reakce jeho ženy vás pobaví

Přidat na Seznam.cz

Společnost Warner Bros zveřejnila první fotografii Ryana Goslinga (41) ve filmu Grety Gerwigové Barbie a diváci se mohli zbláznit. Nejvtipnější reakci však měla jeho žena, Eva Mendes (48).

Zatímco v Barbie Cinematic Universe™ chodí Ken s Barbie, ve skutečném životě je Ryan Gosling ženatý s Evou Mendes, která je touto fotkou stejně posedlá jako zbytek internetu. Platinová blond a břišáky jsou nejenom pro ni zatraceně sexy. Rovnou fotku sdílela na svém Instagram a připsala, jak je to neskutečně vtipné a nezapomněla na hashtag #To je můj Ken.

Jak bude vypadat samotný film? Hrát v něm bude Margot Robbie, Ryan Gosling, Will Ferrell, Simu Liu, America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera a Issa Rae a do kin se dostane 21. července 2023.

O ději se toho moc neví, ale podle všeho se ve filmu objeví několik Barbín a Kenů. Herec Simu Liu se o filmu neurčitě rozpovídal a řekl, že je divoký, neuvěřitelně jedinečný a zmínil, že by si „přál, aby mohl divákům ukázat, co dělají den, co den, protože je to šílené“.

Simu se také trochu rozpovídal o setkání s Gretou, píše časopis Cosmopolitan. „Greta mluvila o tom, jak moc ráda sleduje muže tančit, protože je to takový projev umění, který u typických mužů nejste zvyklí vídat. Přirozeně se zmínil o tom, že kdysi působil v soutěžním hiphopovém tanečním týmu. Bylo jasné, že tu roli dostanu já,“ pochlubil se.

Zdroj: Instagram, Cosmopolitan