Herečka Lily James téměř neuhlídala svá ňadra

Přidat na Seznam.cz

Herečka Lily James (33) má zkrátka smůlu. Poté, co celému světu na filmové premiéře ukázala svůj zadeček kvůli rozparku šatů, teď měla co dělat, aby uhlídala svá ňadra.

Lily James při premiéře svého nového filmu What’s Love Got to Do with It v Londýně hned při svém příchodu okouzlila svým vzhledem. Pro tuto událost zvolila upnuté, částečně průsvitné zelené šaty s tenkými, bílými ramínky, které zdůraznily její křivky a daly vyniknout její sexy postavě. A také se její šaty pyšnily pořádně hlubokým dekoltem. V ten okamžik bylo jasné, proč patří mezi nejžádanější herečky současnosti, píše web Blesk.

Aglickou herečku Lily James si filmoví diváci zamilovali buď jako mladou Donnu v pokračování úspěšného muzikálu Mamma Mia!, jako okouzlující Elku v jedné z posledních adaptací pohádky Popelka, anebo jako sexy Pamelu Andersonovou v komediálním seriálu Pam & Tommy.

Není pochyb, že Lily umí být sexy. Zprvu ostatně působila sebejistě a uvolněně – až postupem času se pro ni její outfit stával spíše nepohodlnou komplikací. Po zbytek večera stále řešila upravování svého výstřihu a k potěšení mnoha přítomných pánů si pořád nadhazovala ňadra a povytahovala dekolt, aby z něj nic nevykouklo.

Lily James moc dobře ví, jak zapůsobit a jak na sebe strhnout pozornost širokého okolí.

Zdroj: Blesk