Iva Pazderková se pochlubila novým partnerem z Turecka! Fanoušci komplimenty nešetří

Přidat na Seznam.cz

Zamilovaná Iva Pazderková se na Nový rok ozvala svým fanouškům z Turecka. Kromě přání do roku 2023 ukázala i svého pohledného přítele, se kterým je nyní šťastně zamilovaná a naprosto spokojená. Fanoušci mají z Ivy radost a její lásku jí přejí, což dokazují komentáře, které se pod příspěvkem rázem objevily.

Herečka Iva Pazderková momentálně tvoří pár s pohledným Turkem Bertuğem Baloğlu, kterého poznala při natáčení reality show Survivor. Pohledný Turek je povoláním brand manažer, který měl v Dominikánské republice na starosti tureckou verzi pořadu.

Od té doby, co se spolu seznámili, herečka pravidelně lítá do tureckého hlavního města Ankary, kde její pohledný přítel žije. Návštěvu nemohla vynechat ani na vánoční svátky a rozhodla se se svým přítelem strávit i nový rok. Na sociální síti následně prozradila, že ji fascinovaly všudypřítomné vánoční stromky, které ale v muslimské zemi symbolizují příchod nového roku, ne naše tradiční Vánoce, na kterých nemohou chybět.

Na sociální síti Instagram se herečka na Nový rok pochlubila společným snímkem s přítelem. „Moji milí, do nového roku nám všem přeji, ať si z něj s sebou do toho dalšího neseme co nejkrásnější vzpomínky. A ať ty naše zase pomáhají tvořit ty nejkrásnější vzpomínky i ostatním. To je totiž to jediné, co si opravdu neseme kdykoliv, kamkoliv, s sebou, nikdo nám je nevezme. Mám vás ráda, Iva,“ napsala ke svému příspěvku.

Fanoušci tento snímek náležitě ocenili spoustou lichotivých komentářů. „Konečně jste šťastná, mám z vás radost,“ napsala jedna sledujících. „Ať jste zdraví a spokojení,“ dodala další.

I my přejeme Ivě Pazderkové lásku a spokojenost v roce 2023.

Zdroje: Instagram, Autorský text