Jaký je partner ve znamení Býka?

Přidat na Seznam.cz

Období Býka nastává 21. dubna – 20. května. Jako zemské znamení ovládané Venuší je Býk (ve védské astrologii nazývaný Vrishaba) uzemněný, pevný a zajímá se o krásu přírodního světa. Ponoříme se do osobnostních rysů Býka a do toho, jak se uplatňují v lásce.

Slyšeli jste někdy, že Býci jsou tvrdohlaví? Když si Býk něco usmyslí, jde si tvrdě za svým. Nespěchejte na něj. Býci se pohybují pomalým, ale vytrvalým tempem, na rozdíl od rychlých a zběsilých Beranů, kteří před nimi ve zvěrokruhu předcházejí.

Venuše, vládkyně znamení Býka, je planetou lásky, krásy, umění, míru a harmonie. Díky Venušině sladké energii jsou Býci známí také svou láskou ke všemu pozemskému a smyslnému. Toto znamení je o zpomalení uspěchaného života, přijetí všeho a hledání životní útěchy. 

Býci touží po skvělém jídle, příjemném prostředí, inspirujících lidech a pocitech, které jsou známé a příjemné pro všechny smysly. Jako pevné zemské znamení má Býk rád rutinu, konzervatismus a stabilitu.

Pokud jde o lásku, osobnost Býka bude hledat někoho, kdo sdílí jeho hodnoty. Jakmile se do sebe partneři zamilují, je Býk neuvěřitelně oddaný. Je velmi loajální a totéž očekává od svého partnera. Občas mohou být majetničtí, ale je to jen proto, že se chtějí ve vztahu cítit bezpečně.

Často projeví svou tvrdohlavost, protože ví, co chce a má tendence bránit se změnám. Mít partnera, který umí dělat kompromisy, je tedy pro Býka neocenitelné. Pokud budou partneři schopni věci vyřešit, bude Býk své lásce navždy oddán. Jsou to loajální a spolehliví partneři, kteří udělají cokoliv, aby jejich vztah fungoval.

Zdroj: mindbodygreen.com, purewow.com