Josífek Venduly Pizingerové už má svou osobní kadeřnici, malou Aničku

Přidat na Seznam.cz

Patronku nadace Kapky naděje Vendulu Pizingerovou potkalo velké štěstí v podobě malého Pepíčka, kterého má se svým partnerem Josefem Pizingerem. A tento malý klouček je opravdu hvězdou mezi dětmi celebrit.

Od doby narození malého Pepíčka se Vendula hodně svěřuje na sociální síti a nutno říci, že co má novou rodinu, velmi ožila, a je vidět jak je šťastná. Že je její syn opravdu veselé dítko, které jí opět prozářilo život, je z jejich příspěvků zcela jasné.

Josífek začal nedávno navštěvovat školku a také si pořídil věrnou kamarádku Aničku, se kterou jsou často spolu. Skoro to vypadá, že tato malá dvojice bez sebe neudělá krok. Dokonce spolu Anička a Pepíček strávili 1. máj, lásky čas.

Pyšná maminka Vendula se i tentokrát pochlubila rozkošným videem, kde se ukazuje, že její syn už má i svou kadeřnici, a tím samozřejmě není nikdo jiný než kamarádka Anička. A Josífek držel a vůbec své kadeřnici nic nenamítal.

Fanoušci Venduly jsou příspěvky vždy dojatí a obdivují, jak je Josífek zvídavé a živé dítě s jiskřičkami v očích. Maminka s tatínkem se jistě nenudí, ale jejich život je naplněn tou největší radostí.

Straší syn Jakub, kterého má Vendula se zesnulým skladatelem Karlem Svobodou, byl totiž pravým opakem Josífka. Bylo to klidné a hodné dítě. A my se necháme překvapit, čím tento roztomilý blonďáček upoutá pozornost příště.

Zdroj: Instagram, redakce