Každá žena má v sobě couru: Herečka Bernášková (41) se předvedla v okouzlujících šatech!

Přidat na Seznam.cz

Jana Bernášková (41) se, společně se svoji dcerou Justýnou Drábkovou (15), představila v Show Jana Krause. Bernášková je nejen herečka, ale nyní ji lidé vnímají spíše jako spisovatelku. Její knihy s příchutí erotiky by měly být časem k vidění i na filmových plátnech.

Herečka, ale také autorka erotických bestsellerů

Herečka Jana Bernášková je známá především ze seriálu Ulice, Vyprávěj nebo Horákovi. Nyní se však vydala na spisovatelskou dráhu. Je autorkou bestsellerů Jak přežít svého muže a knihy Coura.

Bernášková byla hostem v Show Jana Krause společně se svojí dcerou, Justýnou. Ta však měla její knihy zakázané číst, z důvodu velmi erotických částí. Sama Justýna poznamenala, že by je ani nečetla, když ví, že je autorkou její máma!

Matka s dcerou – nebo sestry?

Nejen, že jsou obě krásné a vypadají, jako by si z oka vypadly, ale spíše než matka s dcerou by mohly být sestrami. Justýna měla černé krátké šaty s rozparkem, který odhaloval její útlé nohy a maminka Jana zazářila v nádherných žlutých šatech.

Justýna pověděla, že mají s maminkou dobrý, přátelský vztah. Její maminka k tomu dodala, že miluje Justýninu pubertu! Měla totiž diagnostikované ADHD, u nějž se většina dětí zklidní právě až díky pubertě.

Zdroj: zena.aktualne.cz, showjanakrause.cz, instagram.com