Které celebrity podstoupily plastiku? Do některých byste to neřekli

Přidat na Seznam.cz

Téměř každý člověk vám dokáže vyjmenovat věci, které by na sobě rád změnil. Touha po dokonalosti ale občas může zajít až příliš daleko. Kdo si nechal udělat nové rty, prsa nebo dokonce změnil pohlaví? Zde je 11 příkladů celebrit, které se rozhodly na sobě něco změnit.

Ashley Tisdale

Herečka potvrdila, že podstoupila plastiku nosu a bylo to prý kvůli lepšímu dýchání. Každopádně je však vidět změna i jejích rtů a mimiky, napsal web Óčko.

Megan Fox

Megan Fox prohlásila, že má za sebou úpravu nosu, lícních kostí a zvětšení rtů.

Kylie Jenner

Kylie Jenner se v plastikách rozhodla následovat svou sestru Kim Kardashian. Má za sebou zvětšení rtů, prsou, úpravu nosu a také zvětšení v oblasti kyčlí.

Mary-Kate Olsen

Mary-Kate Olsen si nechala udělat změny v oblasti nosu, rtů a lícních kostí. 

Tori Spelling

Tori Spelling, známá díky seriálu Beverly Hills, 90210 má za sebou nespočet úprav. Nechala si zvětšit poprsí, změnit tvar nosu a brady. Každopádně dnes herečka uznává, že plastiky nebyly dobrý nápad.

Courteney Cox

Herečka Courteney Cox po dlouhé době přiznala, že za sebou má několik úprav. Je bohužel velká škoda, že tak půvabná žena propadla plastikám.

Latoya Jackson

Sestra Michaela Jacksona, Latoya Jackson podlehla plastikám stejně jako její bratr. Už si vůbec není podobná, napsal web Idnes.

Bruce Jenner alias Caitlyn Jenner

Bruce Jenner si po rozvodu v roce 2015 změnil jméno na Caitlyn a absolvoval operaci změny pohlaví.

Před

Poté

Katie Price

Modelka Katie Price přiznala, že už ani neví, kolik má za sebou operací. Po poslední operaci zkolabovala. Přesto se chystá na další.

Nicole Kidman

Herečka Nicole Kidman má nepřirozeně vyhlazený obličej. Nejdřív jakoukoli plastiku popírala, později už byly změny však tak patrné, že nezbylo než přiznat, že si nechává píchat botox.

Meg Ryan

Herečka Meg Ryan bývala vždy krásnou ženou. Dnes kvůli zvětšeným rtům a vyhlazenému čelu vypadá jako maska.

Zdroj: Óčko, Idnes