Lidé s tímto znamením na ruce jsou velmi inteligentní

Přidat na Seznam.cz

Dost lidí tvrdí, že čtení z ruky se často nemýlí, zejména při popisu určitých důležitých vlastností osoby. Inteligence a moudrost jsou součástí těchto aspektů života. Zdá se to neuvěřitelné, ale lidé s tímto znakem ruky jsou velmi inteligentní, prozradil web www.her.ie.

3 ruční linky
Dlaň je protkána čarami a znameními, které odhalují vlastnosti naší osobnosti. Podle příznivců tohoto starobylého umění je někdy znalost rukou užitečná, protože nám mohou pomoci lépe porozumět sobě samým.

Pokud se podíváme na dlaň, můžeme na ní okamžitě rozeznat 3 poměrně výrazné linie. Linie srdce nebo lásky probíhá rovnoběžně s rukou a vede od malíčku k ukazováčku. Druhá linie, nazývaná linie inteligence, moudrosti nebo hlavy, vede opačně od ukazováčku k malíčku a je pod linií srdce. Třetí linie, linie života, začíná na začátku linie inteligence a vede půlkruhem kolem oblasti palce. Přečtením těchto tří linií získáte různé informace o lásce, inteligenci a životě.

Zdá se to neuvěřitelné, ale lidé s tímto znamením na ruce jsou velmi inteligentní.
Řádek inteligence vypovídá o našich intelektuálních schopnostech, o tom, čím jsme nejvíce obdařeni. Pokud je linie inteligence tenká a protíná ruku až do úrovně malíčku, pak máme velmi dobré intelektuální schopnosti s rizikem, že se trochu ztrácíme v teorii. Pokud naopak dosahuje až k prsteníčku, pak je naše inteligence dobrá a jsme geniální lidé. Některé problémy, i ty praktické, umíme řešit lépe než ti, kteří mají delší vedení. Většina lidí má tento druh linky.

Pokud je linie moudrosti přímá, tj. rovnoběžná s rukou, má člověk obecně dobré analytické a teoretické schopnosti. Pokud se čára mírně stáčí dolů, znamená to, že jste laskaví a máte dobré komunikační schopnosti. Čára, která se mírně stáčí dolů, jako by byla rovnoběžná s linií života, znamená dobré tvůrčí schopnosti. Mohla by to být linie spisovatele nebo umělce.

Existuje však jedno znamení, které ukazuje na poněkud neobvyklou inteligenci, a je také neobvyklé toto znamení vlastnit. Stává se to, když vedle linie inteligence najdeme další, blízkou a paralelní, i když ne tak dlouhou jako ta první. Toto znamení ukazuje na silnou inteligenci, rozhodnou osobnost, která může být v životě velmi úspěšná, a to i v ekonomické oblasti.

To jsou hlavní aspekty pro rozlišení vlastností, které máme podle čtení z ruky. Jedná se o tradice starých kultur, kterým každý může věnovat pozornost, nebo ne.

Zdroj: www.her.ie