Martina Pártlová se předvedla s novým účesem

Přidat na Seznam.cz

Zpěvačka a jedna třetina komického tria 3v1 se na svém Instagramu pochlubila novým šik účesem. Svěřila se do rukou profesionálů a výsledek i jí samotnou nakonec mile překvapil.

Martina Pártlová, původně vyučená prodavačka ve zlatnictví, se u nás do povědomí dostala díky soutěži X-Factor. Prostořeká blondýnka se poté v soutěži probojovala do nejúspěšnější čtyřky, a ačkoliv od té doby uplynulo více jak 14 let, Martina neupadla v zapomnění a stále o sobě dává vědět.

Nedávno svým fanouškům na Instagramu předvedla úplně novou, elegantní Martinu. S novým účesem, decentním líčením a outfitem laděným do krémových odstínů všem vyrazila dech. O make-up se jí postarala Sylvie Hadžiefendić, o styling zase Honza Pokorný. Celá fotosérie vznikla pro časopis Glanc.

Sama Martina k fotografiím připojila komentář, že na nich vypadá úplně jinak než je zvyklá a vlastně by se ani nepoznala. „Taková nějaká rozumná, dospělá…ženská co má ledacos za sebou, aj před sebou… prostě přesně někde uprostřed,“ doplnila popisek s humorem sobě vlastním. Martina má na fotografiích ofinu sčesanou do patky a pózuje ve dvou různých elegantních outfitech. V komentářích si vysloužila vlnu pochvalných hodnocení a nám nezbývá nic jiného, než s nimi souhlasit. Z Martiny sálá spokojenost, celá září a moc jí to sluší. A jak se líbí vám?

Zdroje: Instagram, redakce