Měli se brát, ale ze svatby nic nebylo. Vyšla najevo šokující pravda

Přidat na Seznam.cz

Majitelka salonu svatebních šatů v Chicagu jménem Kasia Bridal, se nedávno na svém TikToku podělila o nevídaný příběh jedné ze svých klientek. Objednané šaty si nevyzvedla včas. Za tímto incidentem se skrývala mnohem více šokující pravda, než důvody související s pandemií koronaviru. Kuriozitu popsal deník The Sun.

Majitelka salonu svatebních šatů v Chicagu, známá na TIkToku pod přezdívkou Kasia_bridal, je na internetu velmi populární. Její účet na TikToku sleduje přes 165 tisíc lidí. Neustále můžete vidět její neobvyklé výtvory nebo se dozvědět zajímavé příběhy z její práce. Nedávno pověděla svým fanouškům další takovou neobvyklou situaci týkající se její klienty.

Žena vyprávěla, že jedna z jejich klientek si v roce 2019 objednala unikátní výtvor těsně před vypuknutím pandemie koronaviru. Objednala si nejdražší šaty, které byly v salonu k dispozici, a zaplatila za ně zálohu v přepočtu 50 000 korun. Zbytek částky měl být vyplacen po obdržení šatů.

To však nevyšlo, protože se žena se ve stanovený den nedostavila. Majitelku salonu Kasiu to nepřekvapilo vzhledem k omezením, která byla v té době zavedena v souvislosti s pandemií koronaviru. Kasia byla proto přesvědčena, že se klientka nedostavila k vyzvednutí šatů kvůli lockdownu.

Majitelka salonu se mnohokrát snažila zákaznici kontaktovat. To se jí podařilo až v listopadu 2021. Ukázalo se, že nevěsta zrušila svatbu, protože se ukázalo, že nastávající ženich je její nevlastní bratr!

Dívka se se svým snoubencem seznámila na táboře, když jí bylo 15 let, a tajně s ním chodila až do svých 19 let. Když se konečně rozhodla, že se s chlapcem setká se svými rodiči, její matka se při pohledu na něj rozplakala. Nikdo tehdy nechápal, proč tak reagovala.

Později se ukázalo, že nastávající nevěsta je příbuzná svého snoubence! Než se dívka narodila, její matka porodila syna. Nechala ho v péči svého tehdejšího partnera.

Zdroj: thesun.co.uk