Meryl Streep zavítá do třetí série Jen vraždy v budově

Přidat na Seznam.cz

Zdá se, jako by to bylo teprve včera, kdy jsme se ještě vzpamatovávali z úžasného finále druhé série Jen vraždy v budově. Mělo to spád, zvraty a mnoho dalších neočekávaných konfliktů. Co fanoušky čeká ve třetí sérii? Možná dojde k dost překvapivému zvratu!

Třetí série potvrzena

V posledních okamžicích druhé série diváci krátce nahlédli, co by mohla třetí série přinášet, připomíná web Stylist. Ve finále druhé série se nám představila postava Paula Rudda, Ben Glenroy. Jenže ten, pozor SPOILER, padl mrtvý na jevišti v den premiéry nové broadwayské show. Byl to zdrcující konec toho, co mělo být Oliverovým (hraje ho herec Martin Short) velkolepým návratem na velké jeviště, o které tolik usiloval.

Rudd byl obsazen i do třetí série, ale protože víme, jak jeho postava skončí, předpokládáme, že se dočkáme slušné dávky flashbacků nebo přinejmenším dalšího velkého zvratu.

Seriál přivítá Meryl Streep

Nedávno se potvrdilo, že se k obsazení v zatím neznámé roli nepřipojí nikdo jiný než Meryl Streep. Zatím sice není známo, zda se herečka objeví jako host nebo plnohodnotná postava, ale můžeme si být jisti, že ať už bude hrát jakoukoli roli, bude fascinující.

Víme také, že se k obsazení nového seriálu připojí Jesse Williams. Herec, který je známý především díky své dvanácti sezónní roli Jacksona Averyho v seriálu Chirurgové, se k obsazení připojí jako dokumentarista. Williamsova postava se bude zajímat zejména o případ, na kterém pracují postavy Oliver, Mabel, kterou hraje herečka a zpěvačka Selena Gomez a Charles, kterého ztvárňuje Steve Martin. 

Zatímco v první sérii trojice, která sdílí nadšení pro zločiny podle skutečnosti, vyšetřovala smrt svého souseda Tima Kono, ve druhé sérii vyšetřovala vraždu předsedkyně správní rady jejich domu Bunny Folger (Jayne Houdyshell). V rozhovoru pro Entertainment Weekly tvůrce John Hoffman uvedl, co můžeme od budoucí sezóny očekávat:

„První sezóna se skutečně točila kolem příběhu Mabel a druhou sezónu pak v mnoha ohledech emočně vedl Charles a jeho otec, takže mi přijde správné se trochu víc opřít do Olivera a jeho snu o možném návratu.“

Zdroj: stylist.co.uk, Instagram