Miley Cyrus (30) nepotřebuje k životu chlapa. Říká to ve své nové písni věnované bývalému manželovi

Přidat na Seznam.cz

Fanoušci americké zpěvačky Miley Cyrus netrpělivě čekali na den vydání jejího nového songu a videoklipu. Den D byl pátek 13. a musíme říct, že píseň je skvělá. Miley ještě na březen plánuje celé album, takže se máme na co těšit.

Skladba s názvem Flowers (Květiny) je první ochutnávkou z chystaného alba s názvem Endless Summer Vacation (Nekonečné letní prázdniny). Kdo si pečlivě prostudoval text, mohl si všimnout jasného vzkazu, který se v něm skrývá. Píseň je totiž věnována jejímu bývalému manželovi Liamu Hemsworthovi.

Už je to víc, jak dva roky, co se oblíbený pár rozvedl. Randili spolu už od roku 2010, několikrát se i na chvíli rozešli. Jejich spojení ale bylo tak silné, že k sobě vždycky našli cestu zpět. V roce 2018 se zasnoubili a v témže roce přišli o společný dům v Malibu, který shořel. I to Miley ve své nové písní zmiňuje.

Zdá se, že Liam je pro bývalou rebelku stále velkou inspirací v hudební tvorbě. Krátce po jejich rozvodu se přiznala, že ho velmi milovala a stále milovat bude. Lásku k němu nejspíš i dnes chová ve svém srdci, protože zpívá o tom, jak ho nechtěla opustit a nechtěla s ním bojovat.

Co je ale hlavní náplní chytlavého songu, je seznam věcí, které Miley může dělat sama, k čemu chlapa zkrátka nepotřebuje. Může si sama sobě koupit květiny, sama tančit, sama napsat své jméno do písku, dlouhé hodiny mluvit sama se sebou a hlavně vidět věci, kterým muži nerozumí. Píseň navíc vyšla 13. ledna, kdy Liam slaví narozeniny. Všechno nejlepší.

Určitě si její novou píseň pusťte. Nejen, že se vám její melodie okamžitě zavrtá do mozku, ale ještě k tomu se můžete pokochat zpěvaččiným vypracovaným sexy tělem. A jestli prožíváte něco podobného, co v minulosti Miley, vykašlete se na to, mějte ráda samu sebe.

Zdroje: YouTube, autorský text