Modelka Kitty Ink je posedlá plastikami

Přidat na Seznam.cz

Extravagantní rakouskou tatérku a modelku Kitty Ink v davu rozhodně neminete. Rakouská hvězda je plastikami posedlá. Za plastiky už dala v přepočtu 2,2 milionu korun a s plastikami rozhodně nekončí. Svá ňadra plánuje ještě o polovinu zvětšit a to už teď má v každém ňadru litr silikonu.

Jejím cílem je vypadat co nejvíc jako plastová panenka, píše web Blesk. Už teď má botox snad všude v obličeji.

Díky snu, který měla, neváhala do svého těla dát už přes dva miliony korun. Do této sumy Kitty prý nepočítala další statisíce za make-up, oblečení, doplňky a další nezbytnosti. Ovšem vzhledem k tomu, že modelka své fotky prodává přes platformu OnlyFans, kde ji sleduje hodně lidí, investice se jí vrací zpět.

Kitty o sobě říká, že vždy zbožňovala všechno mimořádné a přehnané, od make-upu až po úpravy, až se tím vším stala posedlá. Nejvíce silikonu byste u ni našli samozřejmě v jejích prsou, ale výplně byste našli i v jejích rtech, zadečku či tvářích.

Modelka potvrdila, že většina jejího těla prošla liposukcí, jako břicho, stehna, boky a paže. Poté si nechala udělat niťový lifting spodní části obličeje a oblasti brady, píše web Super.

Také přiznala, že každé dva měsíce chodí na výplně, aby byly její rty ještě větší, a na výplně lící, aby byly hodně vysoko.

Co způsobilo tento její životní styl? Nejspíš to, že modelka přiznala, že žila v konzervativní rodině.

Zdroj: Blesk, Super